Hrátky v Zarazicích

Akce bude primárně zaměřena na děti a jejich rodiče. Prostory Zarazického centra (bývalé zarazické školy) ožijí dětským smíchem a bohatým kulturním programem, v rámci kterého se můžete těšit na divadlo pro děti, tvůrčí dílny, nejrůznější hry a mnoho dalšího.

Hrátky v Zarazicích

Termíny

  • 14. 7. 2013 • 14:00

Adresa

Veselí nad Moravou
698 13 Veselí nad Moravou

Kontakt

www: www.veseli-nad-moravou.cz

Další informace

Po úspěšném loňském oživení zahrady Zarazického centra (bývalé ZŠ) se zde opět budeme moci setkat při odpoledni plném tvůrčích dílen, her a kulturního programu pro všechny věkové kategorie. Prostory ožijí dětským smíchem a bohatým kulturním programem, v rámci kterého se můžete těšit na divadlo pro děti i pro dospělé, vyzkoušet si nejrůznější výtvarné techniky, zahrát hry a mnoho dalšího.

Ve 14 hodin začne program tvůrčími dílnami a kejklíři vyrazí do ulic města, kde se uskuteční řada drobných vystoupení. V 16 hodin se můžeme těšit na dětské divadelní představení Stará pověst, se kterým se nám představí divadelní spolek Mimotaurus. V 18 hodin bude následovat představení s názvem Cháronovi blázni, kdy budete svědky zvláštních kousků na vysokých chůdách, loutkových grotesek, živé hudby i menších pyrotechnických efektů.

V rámci tvůrčích dílen proběhne i keramická dílna, jež bude zároveň zahajovací dílnou pro celý cyklus dílen pro rodiče s dětmi, které se budou posléze v průběhu roku konat právě v prostorách Zarazického centra!

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí