Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s., nositel ceny Destinační management ČR (1993–2010)

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy jako organizace cestovního ruchu koordinuje rozvoj, propagaci a prezentaci cestovního ruchu v turistickém regionu Východní Morava a zaměřuje se na maximální využití turistického potenciálu území.

Zavedli jsme systém pro on-line rezervaci ubytování ve Zlínském kraji/Východní Moravě.

Vyhlašujeme pravidelně soutěž HIT sezony, jejíž výsledky oznamujeme na Konferenci cestovního ruchu Východní Moravy v lednu

Jsme zakládajícími členy Asociace organizací cestovního ruchu, www.asociaceocr.cz.

diplom_zmens.jpg, 327x448, 31.29 KB

Tiskové zprávy

 • Tip na duben: Jarní znovuzrození ve Spa hotelu Lanterna
  Nalaďte se na jaro! Zažijte první jarní dny uprostřed probouzející se přírody Beskyd a dopřejte tělu novou energii při pobytu ve Spa hotelu Lanterna**** Velké Karlovice - s masáží, neomezeným vstupem do dvou wellness center a zdravou večeří v ceně.
 • Vybrána realizační firma na zhotovení projektové dokumentace objektu Libušín na Pustevnách
  Rožnov pod Radhoštěm – V uplynulých dnech byla vybrána realizační firma na zhotovení projektové dokumentace vyhořelého objektu Libušín na Pustevnách. Výhercem otevřeného nadlimitního zadávacího řízení se stala firma Masák & Partner, s.r.o., Praha 6 – Bubeneč.
 • O víkendu se ve Velkých Karlovicích uskuteční noční závod na běžkách i akce pro děti
  VELKÉ KARLOVICE – Jen týden po závodu Karlovská 50 se ve Velkých Karlovicích chystá další akce pro běžkaře. V sobotu 28. února se uskuteční závod NOČNÍ STOPA VALACHY jako úvodní podnik třetího ročníku seriálu VALACHY TOUR. Závod je neobvyklý časem konání – startuje po setmění. „Přestože v nížinách se oteplilo, ve Velkých Karlovicích je pořád sněhu dost, v běžkařských stopách až 30 centimetrů a do konce týdne očekáváme ochlazení i sněžení,“ uvedl Luboš Sušila z organizačního týmu.
 • Ruská televize objevuje zajímavá místa. I ve Zlínském kraji
  ZLÍN – Přiblížit Českou republiku ruským turistům a ukázat jim, že kromě Prahy a Karlových Varů je zde spousta zajímavých míst, to je cíl několikadenního pobytu štábu ruské televize ATN z Jekatěrinburgu.
 • Ruská televize objevuje zajímavá místa ve Zlínském kraji!
  ZLÍN – Přiblížit Českou republiku ruským turistům a ukázat jim, že kromě Prahy a Karlových Varů je zde spousta zajímavých míst, to je cíl několikadenního pobytu štábu ruské televize ATN z Jekatěrinburgu.
Velká Morava
Kulturní stezka sv. Cyrila a Metoděje
Radio Zlín
ROP SROP Zlínský kraj

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, MINISTERSTVEM PRO MÍSTNÍ ROZVOJ A ZLÍNSKÝM KRAJEM.

realizace web studio dat • gfx studio 6.15