Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s., nositel ceny Destinační management ČR (1993–2010)

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy jako organizace cestovního ruchu koordinuje rozvoj, propagaci a prezentaci cestovního ruchu v turistickém regionu Východní Morava a zaměřuje se na maximální využití turistického potenciálu území.

Zavedli jsme systém pro on-line rezervaci ubytování ve Zlínském kraji/Východní Moravě.

Vyhlašujeme pravidelně soutěž HIT sezony, jejíž výsledky oznamujeme na Konferenci cestovního ruchu Východní Moravy v lednu

Jsme zakládajícími členy Asociace organizací cestovního ruchu, www.asociaceocr.cz.

diplom_zmens.jpg, 327x448, 31.29 KB

Tiskové zprávy

 • Do Zlína míří desítky vozů značky Porsche
  ZLÍN – Do Zlína opět po roce míří majitelé a příznivci klasických sportovních vozů značky Porsche. Jejich už osmý sraz se uskuteční v pátek 8. května.
 • Na VALACHY DUATLON míří i Ondřej Synek
  VELKÉ KARLOVICE – Seriál VALACHY TOUR ve Velkých Karlovicích bude již brzy pokračovat další akcí - VALACHY DUATLONEM. Uskuteční se v sobotu 9. května u hotelu Galik a svou účastí ho podpoří i známý veslař Ondřej Synek, dvojnásobný držitel stříbrné olympijské medaile a skifařský mistr světa.
 • Zvonice zažije v jednom týdnu dernisáž i vernisáž
  SOLÁŇ – Hned na dvě akce zve v následujícím týdnu oblíbená Zvonice na Soláni na Vsetínsku.
 • Květná zahrada v Kroměříži láká své návštěvníky tisíci květy
  KROMĚŘÍŽ - Květná zahrada v Kroměříži zažívá svou první sezónu po obnově dříve nepřístupných částí, jako jsou Pstruží rybníky, ptáčnice, Holandská a Pomerančová zahrada, Králičí kopec či nový pěstební skleník.
 • Luhačovice otevřou prameny. Vyberte si i z dalších nabídek
  VÝCHODNÍ MORAVA – Další májový týden s jedním dnem volna navíc je před námi. Na Východní Moravě bude bavit. V zámku v Bystřici pod Hostýnem je k vidění výstava Karel Kryl – Doteky života. Nabízí fotografie a novinové zprávy této známé osobnosti. Výstavu lze navštívit od úterý do neděle od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00.
Velká Morava
Kulturní stezka sv. Cyrila a Metoděje
Zlín film festival
ROP SROP Zlínský kraj

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, MINISTERSTVEM PRO MÍSTNÍ ROZVOJ A ZLÍNSKÝM KRAJEM.

realizace web studio dat • gfx studio 6.15