Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s., nositel ceny Destinační management ČR (1993–2010)

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy jako organizace cestovního ruchu koordinuje rozvoj, propagaci a prezentaci cestovního ruchu v turistickém regionu Východní Morava a zaměřuje se na maximální využití turistického potenciálu území.

Zavedli jsme systém pro on-line rezervaci ubytování ve Zlínském kraji/Východní Moravě.

Vyhlašujeme pravidelně soutěž HIT sezony, jejíž výsledky oznamujeme na Konferenci cestovního ruchu Východní Moravy v lednu

Jsme zakládajícími členy Asociace organizací cestovního ruchu, www.asociaceocr.cz.

diplom_zmens.jpg, 327x448, 31.29 KB

Tiskové zprávy

 • Neděle v Horní Lidči bude plná pohádek
  Horní Lideč: Po dvouleté pauze do Horní Lidče opět míří v rámci zlínského filmového festivalu Zlín Film Fest „kinematovlak“ s programem pro děti. Na vlakovém nádraží zastaví poslední květnovou neděli.
 • Fotbal, ping-pong, Tanec žokejů i Vnuknutí – to vše nabídne festival TANECVALMEZ 2015
  Valašské Meziříčí – Festival TANECVALMEZ, který proběhne 5. až 7. června 2015, letos vstupuje do svého 8. ročníku. Za dobu své existence zde vystoupila řada špičkových českých i evropských souborů. Letošní ročník ale bude výjimečný a nabídne řadu novinek – diváci se mohou těšit na premiéru choreografie norského souboru Jo Strømgren Kompani v podání české skupiny 420PEOPLE, festival bude poprvé za svou historii třídenní a v rámci těchto tří dní vystoupí 5 špičkových souborů známých nejen v České republice, ale i ve světě.
 • Festival cimbálu ve Valašském Meziříčí přinesl mimořádné výkony mladých talentů
  VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Již 11. ročník Mezinárodního festivalu cimbálu ve Valašském Meziříčí zná vítěze interpretační soutěže a může bilancovat také úspěšnost programu pro veřejnost. „Tento rok byl opravdu mimořádný jak do počtu talentů, tak i do počtu návštěvníků. Jako pořadatelé jsme velmi spokojení,“ shrnula průběh evropského festivalu jeho zakladatelka a prezidentka Růžena Děcká. Festival se konal ve Valašském Meziříčí od 20. do 24. května 2015.
 • Tři tisícovky lidí si užily Galerijní a muzejní noc ve Zlíně
  Tři tisícovky návštěvníků prošly během pátku celým komplexem 14|15 BAŤOVA INSTITUTU. Návštěvníky přilákal bohatý program Galerijní a muzejní noci, který nabídl mimo jiné už od rána volný vstup do všech stálých i krátkodobých expozic Muzea jihovýchodní Moravy a Krajské galerie výtvarného umění. Do Galerijní a muzejní noci se navíc připojilo dalších zhruba 20 institucí, galerií a kaváren po celém Zlíně.
 • Moravia Talent jde do finále!
  Finálový večer proběhne v hale Masters of Rock Cafe ve Zlíně, v sobotu 30. května od 17 hodin. Vstup je zdarma. Odborná porota vybrala z každé kategorie tři finalisty, kteří ve finálovém kole předvedou své výkony a pokusí se absolutní vítězství v soutěži. Ve finále se tedy můžeme těšit na 24 vystoupení.
Velká Morava
Kulturní stezka sv. Cyrila a Metoděje
ROP SROP Zlínský kraj

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, MINISTERSTVEM PRO MÍSTNÍ ROZVOJ A ZLÍNSKÝM KRAJEM.

realizace web studio dat • gfx studio 6.15