Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s., nositel ceny Destinační management ČR (1993–2010)

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy jako organizace cestovního ruchu koordinuje rozvoj, propagaci a prezentaci cestovního ruchu v turistickém regionu Východní Morava a zaměřuje se na maximální využití turistického potenciálu území.

Zavedli jsme systém pro on-line rezervaci ubytování ve Zlínském kraji/Východní Moravě.

Vyhlašujeme pravidelně soutěž HIT sezony, jejíž výsledky oznamujeme na Konferenci cestovního ruchu Východní Moravy v lednu

Jsme zakládajícími členy Asociace organizací cestovního ruchu, www.asociaceocr.cz.

diplom_zmens.jpg, 327x448, 31.29 KB

Tiskové zprávy

 
všechny aktuality

22.04.2014 | Mezinárodní výtvarné sympozium Držková

Sedmý ročník Mezinárodního výtvarného sympozia Držková je zde. Ve dnech 16.– 24.5.2014 se v prostorách Patriot campu Držková sejdou výtvarníci z Čech a Slovenska, které letos doplní tři výtvarnice z Polska.

22.04.2014 | Kroměříž prožívá Rok Karla Kryla

KROMĚŘÍŽ – Hned dvojí výročí svého významného rodáka Karla Kryla si připomíná Kroměříž. Právě letos uplynulo 20 let od smrti tohoto výjimečného písničkáře a zároveň 70 roků od jeho narození. V nadcházejícím týdnu si jej Kroměřížští připomenou celou řadou akcí.

22.04.2014 | NEZNÁMÁ ZEMĚ ve Zlíně představí jeskyňáře Marka Rudyho a jeho unikátní 3D besedu

ZLÍN – Festival cestování, sbližování a poznávání kultur NEZNÁMÁ ZEMĚ ve Zlíně pokračuje druhým týdnem. A stále ve velkém stylu.

22.04.2014 | Lákavá výstava Egypt - dar Nilu ve Vsetíně

VSETÍN – Už jen do středy 30. dubna je možné navštívit výstavu Egypt – dar Nilu, která je k vidění ve výstavních prostorách Muzea regionu Valašsko v přízemí vsetínského zámku. Návštěvníkům nabízí možnost seznámit se s jednou z největších starověkých civilizací.

22.04.2014 | DNY ZEMĚ V LEŠENSKÉM PARKU

Od 22. dubna do 5. května budou v zámku Lešná u Valašského Meziříčí probíhat programy pro školy Dny Země v lešenském parku, jejichž účastníci si mohou také prohlédnout nově otevřenou malou expozici ptáků. Bude vyhlášená anketa Strom roku lešenského parku 2014.

15.04.2014 | Zlínští námořníci chystají dvoudenní Apráles

ZLÍN - Na další ročník open-air festivalu nejenom studentských kapel UTB ve Zlíně se mohou návštěvníci těšit na konci dubna a to 29. a 30. dubna.

15.04.2014 | Ve Zlatém Jablku ve Zlíně se přesvědčíte, že i věda může být zábava

ZLÍN - Zlaté jablko ve Zlíně se proměnilo ve vědecký park plný zajímavých hlavolamů, pokusů a aktivit.

kudy z nudy
ROP SROP Zlínský kraj

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, MINISTERSTVEM PRO MÍSTNÍ ROZVOJ A ZLÍNSKÝM KRAJEM.

realizace web studio dat • gfx studio 6.15