Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s., nositel ceny Destinační management ČR (1993–2010)

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy jako organizace cestovního ruchu koordinuje rozvoj, propagaci a prezentaci cestovního ruchu v turistickém regionu Východní Morava a zaměřuje se na maximální využití turistického potenciálu území.

Zavedli jsme systém pro on-line rezervaci ubytování ve Zlínském kraji/Východní Moravě.

Vyhlašujeme pravidelně soutěž HIT sezony, jejíž výsledky oznamujeme na Konferenci cestovního ruchu Východní Moravy v lednu

Jsme zakládajícími členy Asociace organizací cestovního ruchu, www.asociaceocr.cz.

diplom_zmens.jpg, 327x448, 31.29 KB

Tiskové zprávy

 • Běh rodným krajem Emila Zátopka
  Rožnov pod Radhoštěm – V sobotu 20. září startuje již 12. ročník „Běhu rodným krajem Emila Zátopka“ – memoriálu olympijského vítěze. Projekt „Běh rodným krajem Emila Zátopka“ je věnován odkazu slavného atleta a nejlepšího olympionika 20. století Emila Zátopka. Koná se pravidelně nejbližší sobotu k jeho narození, což bylo 19. 9. 1922. Ve stejný den se, pro zajímavost, narodila na Slovácku i jeho manželka paní Dana Zátopková.
 • Za Lukrecii Nekšovou a Albrechtem z Valdštejna do Zlína
  LUKOV – Zajímavé historické osobnosti, paní Lukrécii Nekšovou z Landeka a generalissima Albrechta z Valdštejna, přibližuje aktuální výstava ve zlínské Alternativě. Navštívit ji bude možné od středy 17. září do 15. října.
 • Od jara do zimy. Slavnosti a rituály východní Moravy – výstava fotografií ve skanzenu
  ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Výstava cyklu 50 fotografií s názvem „Od jara do zimy. Slavnosti a rituály východní Moravy“ je k navštívení na půdě Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (objektu Sušáku, výstavní prostory 1. patro). Výstava potrvá do 2. ledna 2015 a návštěvníci ji mohou navštívit, společně s dalšími výstavami na půdě muzea, dle běžné otevírací doby a v ceně vstupného do jednotlivých areálů.
 • První dáma české abstrakce Ludmila Padrtová vystavuje ve Zlíně
  ZLÍN – Až do 10. října se můžete seznámit s tvorbou malířky Ludmily Padrtové. Expozice děl „znovuobjevené“ autorky nazvaná „Stromy, ptáci, hladiny“ bude k vidění až do 10. října v Galerii Václava Chada, která se nachází v prostorách zlínského zámku.
 • Východní Morava zve na Zátoku rejnoků, vdolečky i Beatles
  VÝCHODNÍ MORAVA – Příjemné trávení volného času nabízí v týdnu od 15. září Východní Morava. Zbývá vybrat si už jen tu svou akci.
Velká Morava
Radio Zlín
Pahrbek Napajedla
ROP SROP Zlínský kraj

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, MINISTERSTVEM PRO MÍSTNÍ ROZVOJ A ZLÍNSKÝM KRAJEM.

realizace web studio dat • gfx studio 6.15