Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s., nositel ceny Destinační management ČR (1993–2010)

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy jako organizace cestovního ruchu koordinuje rozvoj, propagaci a prezentaci cestovního ruchu v turistickém regionu Východní Morava a zaměřuje se na maximální využití turistického potenciálu území.

Zavedli jsme systém pro on-line rezervaci ubytování ve Zlínském kraji/Východní Moravě.

Vyhlašujeme pravidelně soutěž HIT sezony, jejíž výsledky oznamujeme na Konferenci cestovního ruchu Východní Moravy v lednu

Jsme zakládajícími členy Asociace organizací cestovního ruchu, www.asociaceocr.cz.

diplom_zmens.jpg, 327x448, 31.29 KB

Tiskové zprávy

 • PUZZLE FESTIVAL VE ZLÍNĚ
  Na třídenním Puzzle Festivalu ve Zlíně půjde o rekord, dobrovolníci budou skládat obří puzzle.
 • Karlovský gastrofestival nabídne vybrané pokrmy Romana Pauluse
  VELKÉ KARLOVICE - Máte rádi dobré jídlo? Pak si nenechejte ujít Karlovský gastrofestival, který se uskuteční 3. až 5. října ve Velkých Karlovicích. Čekají vás pestré gastronomické zážitky uprostřed krásné přírody Beskyd, spousta zábavy a také možnost ochutnat vybrané pokrmy Romana Pauluse, jednoho z pouhých dvou českých držitelů prestižní michelinské hvězdy.
 • Be2Can: unikátní přehlídka filmů z Berlinale, Benátek a Cannes míří do Zlína
  ZLÍN - Od 6. do 15. října budou mít čeští a slovenští diváci příležitost zhlédnout filmy ze špičkových mezinárodních filmových festivalů. Díky jedinečné filmové přehlídce Be2Can získají poprvé možnost ve vybraných kinech vidět snímky promítané letos v Berlíně, Benátkách a Cannes. Mezi kina, kde se tyto filmy budou promítat, byly zařazeny i Velké kino a Golden Apple Cinema ve Zlíně.
 • Východní Morava nabízí koncerty, akce pro děti i výstavy
  VÝCHODNÍ MORAVA – Východní Morava zažívá pestrý podzim. Nabídka akcí, které můžete ve volném čase navštívit, je velmi pestrá. Zahrnuje kulturu, sport, zábavu, poučení i gastronomii.
 • Den Zlínského kraje nabídne zábavu, ochutnávky i jízdy lodí a historickým vlakem
  ZLÍNSKÝ KRAJ – Bohatý program pro všechny generace nabídne pátý ročník Dne Zlínského kraje. Uskuteční se v sobotu 4. října od 9:00 do 13:00. Centrem aktivit bude 14|15 BAŤŮV INSTITUT ve Zlíně, akce se uskuteční i ve zlínském „mrakodrapu“ a na řadě míst regionu.
Velká Morava
Kam na oběd?
tv slovácko
ROP SROP Zlínský kraj

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, MINISTERSTVEM PRO MÍSTNÍ ROZVOJ A ZLÍNSKÝM KRAJEM.

realizace web studio dat • gfx studio 6.15