Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s., nositel ceny Destinační management ČR (1993–2010)

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy jako organizace cestovního ruchu koordinuje rozvoj, propagaci a prezentaci cestovního ruchu v turistickém regionu Východní Morava a zaměřuje se na maximální využití turistického potenciálu území.

Zavedli jsme systém pro on-line rezervaci ubytování ve Zlínském kraji/Východní Moravě.

Vyhlašujeme pravidelně soutěž HIT sezony, jejíž výsledky oznamujeme na Konferenci cestovního ruchu Východní Moravy v lednu

Jsme zakládajícími členy Asociace organizací cestovního ruchu, www.asociaceocr.cz.

diplom_zmens.jpg, 327x448, 31.29 KB

Tiskové zprávy

 • Mezinárodní den památky obětí holocaustu ve Vsetíně
  Od roku 2005 si každoročně 27. ledna připomínáme Mezinárodní den památky obětí holocaustu za druhé světové války. Také letos věnuje této vzpomínce Dům kultury Vsetín komponovaný program.
 • Evropský parlament se seznámí s projektem Evropské kulturní stezky sv. Cyrila a Metoděje.
  ZLÍN - Delegace Zlínského kraje a Centrály cestovního ruchu Východní Moravy se pod vedením člena Rady Zlínského kraje Ladislava Kryštofa vydala do Štrasburku, aby zde 16. a 17. prosince 2014 na půdě Evropského parlamentu představila ambiciózní projekt kulturního turismu motivovaný především cyrilometodějskou misií.
 • Na Štěpána na Buchlově otevřená brána
  Většina hradů a zámků bývá v zimním období návštěvníkům uzavřena. Nejinak je to i na středověkém Buchlově. Jedinou výjimkou je svátek sv. Štěpána tj. 26. prosince, kdy se brána Buchlova od 10:00 do 15:00 hodin návštěvníkům otevře.
 • Vánoce na Arcibiskupském zámku v Kroměříži
  Vánoční atmosféru můžete zažít na Arcibiskupském zámku v Kroměříži, a to od 26. do 31. prosince 2014. Přístupné budou nejen reprezentační sály, ale i zámecká věž a Květná zahrada.
 • Silvestrovské tipy na Východní Moravě
  VÝCHODNÍ MORAVA – Trávit poslední den v roce jen u televize a obložených stolů? Na Východní Moravě určitě ne! Je zde spousta jiných možností.
Velká Morava
kudy z nudy
ROP SROP Zlínský kraj

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, MINISTERSTVEM PRO MÍSTNÍ ROZVOJ A ZLÍNSKÝM KRAJEM.

realizace web studio dat • gfx studio 6.15