Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s., nositel ceny Destinační management ČR (1993–2010)

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy jako organizace cestovního ruchu koordinuje rozvoj, propagaci a prezentaci cestovního ruchu v turistickém regionu Východní Morava a zaměřuje se na maximální využití turistického potenciálu území.

Zavedli jsme systém pro on-line rezervaci ubytování ve Zlínském kraji/Východní Moravě.

Vyhlašujeme pravidelně soutěž HIT sezony, jejíž výsledky oznamujeme na Konferenci cestovního ruchu Východní Moravy v lednu

Jsme zakládajícími členy Asociace organizací cestovního ruchu, www.asociaceocr.cz.

diplom_zmens.jpg, 327x448, 31.29 KB

Tiskové zprávy

 • ZÁMECKÉ DOŽÍNKY Letní slavnost se souborem Bača
  Kdo chce letos zažít tradiční valašské dožínky, nenajde je v rožnovském skanzenu, ale netradičně na zámku. V polovině srpna mohou slavnostní atmosféru dožínek poznat návštěvníci zámku Lešná u Valašského Meziříčí. V kulturním pásmu účinkuje Valašský soubor písní a tanců Bača pod vedením Lenky Novotné. Program začíná v sobotu 16. 8. 2014 od 14 hodin.
 • Blíží se další ročník VALACHY MANa, letos s novinkou - triatlonem dětí
  VELKÉ KARLOVICE - Seriál závodů VALACHY TOUR, který na Valašsku pořádá Resort Valachy Velké Karlovice, bude po červencovém závodu horských kol pokračovat v pátek 8. srpna další akcí – terénním triatlonem VALACHY MAN.
 • Peter Greenaway: Ejzenštejn v Guanajuatu / kresby k připravovanému filmu
  V neděli 27. července 2014 se v 11 hodin v hlavní budově Slováckého muzea v Uherském Hradišti uskuteční k 40. ročníku Letní filmové školy v Uherském Hradišti vernisáž výstavy „Peter Greenaway: Ejzenštejn v Guanajuatu / kresby k připravovanému filmu.“
 • Tradiční krojovaná Anenská pouť ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm
  Rožnov pod Radhoštěm - Tradiční krojovaná Anenská pouť se uskuteční v areálu Dřevěného městečka Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm v neděli 27. 7. 2014. Oslava svátku patronky Valašska, sv. Anny, je spojená s krojovaným procesím z rožnovského farního kostela Všech svatých a pouťovými atrakcemi v areálu muzea. Mše svatá v kostele Všech svatých začne v 9.30. V 10.30 – 10.45 se začne shromažďovat a řadit krojované procesí se sochou sv. Anny. Za zpěvu poutních písní následuje průchod městem do Dřevěného městečka muzea, zakončený svatoanenskou litanií a zpívanou modlitbou Anděl Páně před kostelem sv. Anny.
 • Noční prohlídka areálu Valašské dědiny
  Rožnov pod Radhoštěm – Novinka v programech muzea, noční prohlídka areálu Valašské dědiny, se uskuteční v pátek 25. července. Areál muzea bude otevřen veřejnosti od 21.00 do 00.40.
tv slovácko
ROP SROP Zlínský kraj

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, MINISTERSTVEM PRO MÍSTNÍ ROZVOJ A ZLÍNSKÝM KRAJEM.

realizace web studio dat • gfx studio 6.15