Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s., nositel ceny Destinační management ČR (1993–2010)

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy jako organizace cestovního ruchu koordinuje rozvoj, propagaci a prezentaci cestovního ruchu v turistickém regionu Východní Morava a zaměřuje se na maximální využití turistického potenciálu území.

Zavedli jsme systém pro on-line rezervaci ubytování ve Zlínském kraji/Východní Moravě.

Vyhlašujeme pravidelně soutěž HIT sezony, jejíž výsledky oznamujeme na Konferenci cestovního ruchu Východní Moravy v lednu

Jsme zakládajícími členy Asociace organizací cestovního ruchu, www.asociaceocr.cz.

diplom_zmens.jpg, 327x448, 31.29 KB

Tiskové zprávy

 • Šachova synagoga si připomíná 50. výročí od otevření pro veřejnost
  Holešovská Šachova synagoga si připomene 50. výročí od otevření pro veřejnost. Oslavy se budou konat 6. září od 17 hodin přímo v synagoze. Začnou speciální komentovanou prohlídkou zaměřenou na novodobou historii. Poté bude program pokračovat představením nové expozice historických knih rabína Šacha, ochutnávkou košer vín a kávy a koncertem židovských písní.
 • VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ ZVE NA EVROPSKOU NOC PRO NETOPÝRY
  Na pátek 29. září 2014 si pracovníci Muzea regionu Valašsko spolu s pracovníky Masarykovy univerzity Brno připravili dobrodružné povídání o netopýrech spojené s pozorováním v terénu. V 19 hodin začíná beseda o netopýrech v zámku Kinských. Pozorování v terénu bude zahájeno ve 21 hodin v zámeckém parku. Odvážní zájemci si mají se sebou vzít baterky.
 • Víkendový tip na výlet do Holešova
  Městské kulturní středisko Holešov zve tuto neděli 31. srpna 2014 od 15 hodin na výtvarnou dílničku, které se uskuteční u příležitosti mimořádného prodloužení výstavy Hračky dávné i nedávné.
 • Holešov spustil novou městskou hru „quest“,
  Městské kulturní středisko Holešov odstartovalo novou městskou hru takzvaný quest. Autorem je informační centrum, které dalo hře název Po stopách předků.
 • Myslivecké fanfáry zazní v muzeu
  Rožnov pod Radhoštěm – Pořad Myslivosti zdar! zaplní areál Dřevěného městečka muzea v sobotu 30. srpna. Organizátoři z Českomoravské myslivecké jednoty slibují bohatý program pro malé i velké. „Zapsáním myslivosti na seznam nehmotného kulturního dědictví ČR v roce 2012 a odkazu českého národa byl potvrzen význam české myslivosti nejen u nás, ale i ve středoevropském prostoru.
Velká Morava
Pahrbek Napajedla
ROP SROP Zlínský kraj

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, MINISTERSTVEM PRO MÍSTNÍ ROZVOJ A ZLÍNSKÝM KRAJEM.

realizace web studio dat • gfx studio 6.15