Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s., nositel ceny Destinační management ČR (1993–2010)

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy jako organizace cestovního ruchu koordinuje rozvoj, propagaci a prezentaci cestovního ruchu v turistickém regionu Východní Morava a zaměřuje se na maximální využití turistického potenciálu území.

Zavedli jsme systém pro on-line rezervaci ubytování ve Zlínském kraji/Východní Moravě.

Vyhlašujeme pravidelně soutěž HIT sezony, jejíž výsledky oznamujeme na Konferenci cestovního ruchu Východní Moravy v lednu

Jsme zakládajícími členy Asociace organizací cestovního ruchu, www.asociaceocr.cz.

diplom_zmens.jpg, 327x448, 31.29 KB

Tiskové zprávy

 • Novosvětská v podání České filharmonie bude satelitně přenášena. I na Východní Moravu
  VÝCHODNÍ MORAVA – Už v sobotu 25. října bude ve vybraných českých a slovenských kinech poprvé živě přenášen koncert České filharmonie. Výjimečný zážitek si mohou dopřát také návštěvníci Kina Nadsklepí v Kroměříži a Kina Vatra ve Vsetíně. Program začne v 14:45.
 • Východní Morava bude strašidelná, přednášková a výstavní
  VÝCHODNÍ MORAVA – Přelom října a listopadu nabízí na Východní Moravě spoustu akcí s různým zaměřením. Jejich návštěvám přeje i fakt, že úterý 28. října je státním svátkem a tedy volným dnem. Právě v úterý je možné navštívit akci Rybářovy žně v sladkovodní a botanické expozici v Modré na Uherskohradišťsku. Nabídne den s tématikou výlovu rybníka a ochutnávkou ryb. Program začne v 9:00 a potrvá do 17:00.
 • Ivan Hlas představí své největší hity
  Ve čtvrtek 6. listopadu vystoupí od 19.00 hodin v malém sále Domu kultury Vsetín komorní hudební seskupení Ivan Hlas Trio.
 • Zámek Kinských zahájí výstavu děl dřevařské školy
  Krása v dřevě ukrytá, tak zní název výstavy, která bude k vidění od 6. listopadu letošního roku do 15. února roku 2015 na zámku Kinských ve Valašském Meziříčí. První den výstavy zahájí vernisáž ve čtyři hodiny odpoledne. Výstava představí bohatou umělecko-řemeslnou tradici valašského regionu a současně připomene význam původní Odborné školy pro zpracování dřeva, založené roku 1874. Jde totiž o školu nesoucí výtvarnou kulturu Valašska a současně o školu, která stojí za rozvojem zdejšího dřevozpracujícího průmyslu.
 • Zahrádkářský týden v zámku Lešná u Valašského Meziříčí
  Podzim je již tradičně ve znamení výstav nejrůznějších plodů přírody, a nemusí se jednat jen o proslulou Floru Olomouc. Mezi vystavovatele se letos zařadilo i Muzeum regionu Valašsko ve spolupráci s Českým svazem zahrádkářů Lešná. Výstavu podzimních plodů, produktů a dekorací pořádá v zámku Lešná u Valašského Meziříčí v týdnu od 27. 10. do 2. 11. 2014.
Augustiniánský dům
Radio Zlín
ROP SROP Zlínský kraj

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ, MINISTERSTVEM PRO MÍSTNÍ ROZVOJ A ZLÍNSKÝM KRAJEM.

realizace web studio dat • gfx studio 6.15