Hotel a restaurace U Vychopňů

Hotel a restaurace U Vychopňů se nachází v klidné části Vsetín - Jasenice, cca 4 km od centra - dostupnost je i MHD.

Hotel a restaurace U Vychopňů
Typ
hotel - restaurace

Adresa

Hotel a restaurace U Vychopňů
Jasenice 596
755 01 Vsetín

Kontakt

telefon: +420.571432039
e-mail: hotel-vychopen@quick.cz
www: http://www.uvychopnu.com/

Další informace

Hotel se nachází na okraji města Vsetín, v údolí zvaném Jasenice. Historie hotelu sahá až do roku 1884, kdy pan Jan Vychopeň koupil mlýn a pilu a zároveň k těmto dvěma podnikům obdržel i povolení k provozování hostinské činnosti. Zpočátku podnik sloužil jen jako restaurace, kde si bylo možné zakoupit pouze nápoje. S postupem času se nabídka rozšířila i o služby stravovací. V devadesátých letech 20 stol. proběhla rekonstrukce objektu a restaurační služby tak doplnily i služby hotelové.

            V současné době je restaurační část rozdělena do dvou místností - pivnicové a jídelní. Pivnice je zařízena v klasickém valašském stylu. Dominantou pivnice je otevřený krb, který hlavně v zimních měsících navozuje nezapomenutelnou atmosféru klidu a pohody. Dekoraci interiéru pivnice tvoří dobové předměty z časů starého Valašska, které jsou vzpomínkou na zručnost a dovednost našich předků. Kapacita pivnice je 50 míst. Tuto místnost Vám doporučujeme využít spíše pro přátelská posezení.

Pro konání rodinných či firemních akcí Vám doporučujeme využít možností jídelní místnosti, kde lze sestavit slavnostní tabule až pro 52 osob. V případě konání svatebních hostin pak místnost pivnice slouží pouze jako taneční parket.

Hotelové pokoje se nachází v přízemní i v podkrovní části budovy. Nabízíme Vám pokoje jak se standardním, tak i s nadstandardním vybavením (vířivá vana, otevřený krb).

K hotelu patří dva tenisové kurty a jedno petangové hřiště. V zimních měsících lze využít možnosti lyžování v blízkých střediscích (např.: SKI areál Jasenka ve Vsetíně, SKI centrum Kohůtka v Novém Hrozenkově, SKI areál Razula ve Velkých Karlovicích, SKI areál SYNOT KYČERKA ve Velkých Karlovicích atd.). V letních měsících je okolí hotelu možno využít k turistickým výletům, ať už pěším, či cyklistickým. Úschova lyží a kol mimo hotelový pokoj je u nás samozřejmostí.

            Pro strávení příjemného odpoledne, nebo pro konání rodinných, či firemních akcí během letních měsíců Vám doporučujeme využít venkovních prostor hotelové zahrady, která je rozdělena na sportovní a oddechovou část. Sportovní část se skládá z již zmíněných tenisových kurtů a petangového hřiště. Dominantou oddechové části je krytá stylová „bašta", která je vybavena otevřeným krbem. Prostor hotelové zahrady je hojně využíván pro konání svatebních hostin a obřadů. Součástí hotelové zahrady je také travnaté dětské hřiště, které se skládá z dětských skluzavek, houpaček a prolézaček.

Srdečně Vás zveme k návštěvě


 

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí