Myslivecká chata Grůň

Myslivecká chata Grůň nabízí ubytování, restauraci, příjemné prostředí k rekreaci i profesionální zajištění různých společenských akcí. Je tím pravým zázemím ať už se rozhodnete pro jakékoliv využití volného času - procházky v lese, sportovní vyžití či cestu za památkami zdejšího kraje.

Myslivecká chata Grůň

Adresa

Myslivecká chata Grůň
Rusava 420
768 41 Rusava

Kontakt

telefon: +420 575 570 670, +420 702 911 999
e-mail: rusavagrun@seznam.cz
www: www.rusavagrun.cz

Další informace

Ubytování

Ubytování si můžete vybrat z pěti dvou až čtyřlůžkových pokojů, u některých s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven šatní skříní, umyvadlem, odpadkovým košem, sušákem na ručníky a několika zásuvkami pro připojení povolených elektrospotřebičů. Další vybavení se již liší dle prostorových možností jednotlivých pokojů. Sociální zařízení pro ženy je k dispozici na chodbě, vedle společenské místnosti. Pánska sprcha a WC mají vchod přímo ze společenské místnosti. Společenská místnost je vybavena pohodlnou pohovkou, stolem a televizí. Grůň nabízí i možnost postavení stanu na louce před objektem.

Stravování

Restaurace má kapacitu až 80 osob. Její součástí je letní terasa, která pojme až 48 hostů. Díky tomu nabízí adekvátní prostor pro pořádání svateb, rautů či firemních večírků. Můžete využít také prostor sklepní vinárny. Vinárna má vlastní bar a kapacitu 20 osob. Slouží však výhradně jako salónek pro pořádání oslav či jiných akcí, proto je v případě zájmu o její využití třeba se předem telefonicky domluvit.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí