Hotel Tomášov ****

Luxusní hotel je situován v klidné a tiché lokalitě Nad Ovčírnou, v blízkosti přírody, s velmi dobrou dostupností centra města. Z budovy je překrásný výhled na velkou část města i přilehlé okolí. Hotel disponuje 15 dvoulůžkovými pokoji a jedním apartmá, restaurací se zážitkovou gastronomií, společenskou místností a hlídaným parkovištěm. Většina pokojů je zajímavě řešena prosklenou koupelnou.

Hotel Tomášov ****
Třída
****dle oficiální certifikace AHR ČR
Lůžka
32
Výčet poskytovaných služeb v zařízení
24-hodinová služba recepce, zajištění kulturních akcí (objednání vstupů do zámků, hradů, galerií…), rezervace sportovišť, zajištění dopravy, společenská místnost, vyprání prádla do 24 hodin, donáška jídla na hotelový pokoj, wellness centrum
Poskytované služby na pokoji
43“ TV se satelitním přijímačem a DVD přehrávačem, bezpečnostní schránka, připojení k internetu, minibar
Nekuřácké pokoje
ano

Adresa

Hotel Tomášov
U Lomu 638
760 01 Zlín

Kontakt

telefon: +420 577 005 915
fax: +420 577 005 924
e-mail: hotel@tomasov.cz
www: www.hotel-tomasov.cz

Další informace

Část pokojů nabízí výhled na Zlín (CityView) a hosté se tak mohou potěšit pohledem na původní architekturu Zlína spojenou s Tomášem Baťou či architektem Františkem L. Gahurou. Druhá polovina pokojů je situována směrem k lesu (ForestView), čímž umocňuje klidnou a intimní atmosféru a dopřává tak klientům zasloužený oddech a relaxaci. Hotel je plně klimatizován. Standardní doba příjezdu je ve 14 hodin, odjezdu ve 12 hodin.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí