Horská chata Čerňava

Účelně vybavený sportovní hotel s vlastní restaurací se nachází v přírodním parku Hostýnské vrchy poblíž lyžařského areálu Tesák a města Bystřice pod Hostýnem. Na všechny příznivce rekreace, dobrého lyžování a letních túr čeká celkem 45 lůžek na přespání i na delší dovolenou.

Horská chata Čerňava

Adresa

Horská chata Čerňava
Rajnochovice 253
768 71 Rajnochovice

Kontakt

telefon: +420 608 131 645
e-mail: sebestik.hotel@seznam.cz
www: www.hoteltesak.cz

Další informace

Sport hotel Tesák nabízí ubytování v nově opravených, moderně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí. Ke každému pokoji patří balkon, který vybízí k příjemnému posezení. Vybrat si můžete z dvoulůžkových až pětilůžkových pokojů. Celý hotel je pokryt WiFi.

V přízemí hotelu se nachází stylová restaurace s krbem, pochutnat si můžete na vybraných specialitách i osvědčených receptech místní kuchyně.

V hotelové restauraci můžete uspořádat firemní akci nebo rodinnou oslavu. Restaurace je k dispozici i pro velké hostiny a slavnosti. Kapacita restaurace je 60 míst a venkovní terasy 40 míst.

V zimních měsících můžete využít v blízkém okolí Ski areál Tesák, Ski areál Troják s večerním lyžováním, nebo strojově upravené běžecké tratě Hostýnské magistrály.

V letních obdobích je oblast Tesáku výborná pro turistické tůry, výšlapy do hor, cykloturistiku nebo houbaření.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí