Horská chata Jana

Horská chata Jana se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat na pomezí moravsko-slovenské hranice v nadmořské výšce 799 m.n.m.

Horská chata Jana
Lůžka
28
Přistýlky
5
Výčet poskytovaných služeb v zařízení
restaurace
Recepce otevřena od
10:00
Recepce otevřena do
20:00
Poskytované služby na pokoji
wifi, TV, kuchyňka
Jazyky personálu
čeština, slovenština, angličtina, němčina
Nekuřácké pokoje
ano všechny
Akceptované způsoby platby
hotovost, převodem

Adresa

Horská chata Jana
Lopeník 78
687 67 Lopeník

Kontakt

telefon: 777 567 130
e-mail: horska.chata@seznam.cz
www: www.chata.in

Další informace

Horská chata Jana se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat na pomezí moravsko-slovenské hranice v nadmořské výšce 799 m.n.m.

Mnoho turistů i cyklistů již poznalo krásu i drsnost zdejší přírody. Nechcete být letos i vy jedni z nich?

Z mnoha výletů vzpomeneme hlavně rozhlednu na druhém nejvyšším vrchu Bílých Karpat – Velký Lopeník, nejvyšší vrch Bílých Karpat – Velkou Javořinu, výstup na vrch Machnáč, hledání vodních pramenů a kyselek v Bošácké dolině, lázně v Luhačovicích, obec Komňa s muzeem Jana Amose Komenského nebo koňským rančem. Po náročném dni se můžete zchladit a zrelaxovat v aquaparku Delfín v Uherském Brodě anebo v nově vybudovaném koupališti v nedalekém Strání.

Naše horská chata Jana je vhodná zejména pro rodiny s dětmi, které si mohou vybrat ze sedmi plně zařízených apartmánů s obývacím pokojem, kuchyňkou i sociálním zařízením a být tak na své dovolené úplně soběstační jako v pohodlí svého domova.

V nastávající letní sezoně už na vás bude čekat dětský svět plný pohádkových postaviček vytesaných ze dřeva. Večery s tradiční kopaničářskou kuchyní a muzikou nebo grilování na naší terase pod nekonečnou noční oblohou za doprovodu country kapely. Na požádání můžeme zorganizovat besedu na téma „Příroda Bílých Karpat“ s uznávaným biologem a fotografem RNDr. Lubomírem Pospěchem, anebo tajuplné povídaní o žítkovských bohyních s panem Jiřím Jilíkem.

Podle Vašich představ Vám v naší restauraci uspořádáme narozeninovou oslavu, rodinné setkání, firemní akci, vánoční večírek, Silvestr i svatbu. Tyto akce mohou být uspořádány jako soukromé s uzavřenou společností, takže budete jenom v kruhu svých přátel, rodiny nebo kolegů. V případe zájmu jsme Vám dále schopni zabezpečit živou kapelu, zapůjčení projektoru, velkoplošného plátna a DVD systému, speciální nebo tématickou výzdobu, pozornost ve formě dárků pro Vaše hosty a v neposlední řadě i ubytování v našich rodinných apartmánech.

My už víme kde strávíme letošní dovolenou...A co vy?

Horská chata Jana. Vaše adresa, když chcete zapomenout na tu vlastní...

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí