RZ Kord

Rekreační středisko se nachází na okraji obce, nedaleko od hraničního přechodu se Slovenskem. Je vhodná pro rodiny s dětmi, pro dětské tábory, ale i pro sportovně založené mladé lidi. Nabízí ubytování i možnost stravování. Ubytování v hlavní budově nebo chatkách. K dispozici je venkovní bazén a hřiště. V blízkosti fotbalové hřiště, obecní bazény, rybník, areál Kopaničárských slavností, motorest s restaurací.

Třída
*
Lůžka
42
Výčet poskytovaných služeb v zařízení
bazén otevřený, hřiště, kuželky, restaurace
Recepce otevřena od
8:00
Recepce otevřena do
15:00
Nekuřácké pokoje
ne

Adresa

RZ Kord
Starý Hrozenkov 4
687 74 Starý Hrozenkov

Kontakt

telefon: +420.572696145
e-mail: urad@staryhrozenkov.cz
www: www.staryhrozenkov.cz

Další informace

Nabízí ubytování v hlavní budově, kde je k dispozici 42 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sprchovým koutem a WC.

V areálu RS KORD je také dřevěný srub Kamila s ubytovací kapacitou 11 lůžek - v přízemí dvou a čtyřlůžkový pokoj, v patře dvou a třílůžkový pokoj. V přízemí je kuchyňka, sprchový kout a WC - společné pro všechny pokoje.

Dále je v areálu zděná chata pro 6 osob - dva třílůžkové pokoje, kuchyňka, koupelna a WC.

Součástí areálu je 5 malých 4 lůžkových chatek, ke kterým náleží sociální zařízení (sprchy a WC) zvlášť pro muže a ženy.

Pro ubytované je k dispozici venkovní bazén a asfaltové hřiště.

Ceny za ubytování se pohybují od 160,- Kč (chatky) po 300,- Kč (pokoje s příslušenstvím) na osobu a noc. V případě ubytování na více dnů je možná sleva.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí