Hotel Nová radnice

Hotel Nová radnice se nachází ve Vsetíně na Horním městě v těsné blízkosti místního klasicistního zámku z počátku 17. století, budovy Staré radnice z první poloviny 18. století a soudu.

Hotel Nová radnice
Třída
***
Lůžka
33
Přistýlky
2
Výčet poskytovaných služeb v zařízení
pokojová služba, restaurace, WC
Poskytované služby na pokoji
pokojová služba, přípojka na internet, sprcha, telefon, TV na pokoji, vana, WC
Nekuřácké pokoje
ne
Akceptované způsoby platby
EuroCard / MasterCard, hotově v Kč, Maestro, VISA
Přístupnost tělesně postiženým
Vstup do objektu bez schodů nebo rampou Výtahy o dostatečném půdorysu Přístupnost všech oddělení – dveře 80 cm Úprava WC – madla a prostor pro vozík Místa pro parkování vozidel invalidů Informační a orientační tabule se symboly Zvuková a/nebo světelná signalizace

Adresa

Hotel Nová radnice
Horní náměstí 29
755 01 Vsetín

Kontakt

telefon: +420.571410175
fax: +420.571410177
e-mail: novaradnice@seznam.cz
www: www.hotel-novaradnice.com

Další informace

Budova NOVÁ RADNICE ( vedle budovy Staré radnice) v novorenesančním stylu byla dokončena v dubnu 1899 a přestěhovaly se tu městské kanceláře a část sloužila jako městské byty. První slavnostní schůze obecního výboru zde byla v roce 1900. Budova samotná byla postavena z důvodu nedostatku prostor pro městské úřadování vsetínským stavitelem Michalem Urbánkem.Na kamenné balustrádě balkónu je kamenný znak mětsa a pod římsou byl zlatý nápis "Radnice". Od roku 1909 zde začalo úřadovat okresní hejtmanství. Od roku 1989 zde okresní národní výbor - poté okresní úřad až do roku 1996. Poté zde byla v užívání územní vojenská správa do roku 2002. Nyní slouží budova jako hotel NOVÁ RADNICE.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí