Hotel a restaurace U Vychopňů

Naše pohostinství Vám nabízí ubytování v jedno, dvou nebo třílůžkových pokojích v různých cenových relacích závisejících na velikosti a vybavení pokoje. Máme k dispozici pokoje se standardním (televize, satelit, WC, koupelna, Wi-fi) i nadstandardním vybavením (vířivá vana, krb), takže si zde na své přijdou téměř všichni. Můžete si vybrat z pokojů v podkroví restaurace nebo v přízemí s malým balkónem. V ceně jsou zahrnuty snídaně a samozřejmostí je vyhrazené parkovací místo.

Hotel a restaurace U Vychopňů
Lůžka
15
Přistýlky
4
Výčet poskytovaných služeb v zařízení
Dva tenisové kurty s umělým povrchem a jedno petangové hřiště, možnost venkovní grilování v altánu, úschova lyží a kol mimo hotelový pokoj, bezplatný denní tisk, bezplatné WiFi připojení na internet, vyhrazené parkoviště, dětské hřiště,denní nabídka jídel z 10 druhů.
Recepce otevřena od
24 hod.
Poskytované služby na pokoji
krb, minibar, bezplatné Wifi připojení na internet, TV, satelit, fén, vířivá vana, balkon
Jazyky personálu
Anglický, Německý, Český
Nekuřácké pokoje
ano
Akceptované způsoby platby
American Express, Euro Card/Master Card, Visa, Maestro

Adresa

Hotel a restaurace U Vychopňů
Jasenice 596
755 01 Vsetín

Kontakt

telefon: +420.571432039
e-mail: hotel@uvychopnu.com
www: http://www.uvychopnu.com

Další informace

Hotel se nachází na okraji města Vsetín, v údolí zvaném Jasenice. Historie hotelu sahá až do roku 1884, kdy pan Jan Vychopeň koupil mlýn a pilu a zároveň k těmto dvěma podnikům obdržel i povolení k provozování hostinské činnosti. Zpočátku podnik sloužil jen jako restaurace, kde si bylo možné zakoupit pouze nápoje. S postupem času se nabídka rozšířila i o služby stravovací. V devadesátých letech 20 stol. proběhla rekonstrukce objektu a restaurační služby tak doplnily i služby hotelové.

            V současné době je restaurační část rozdělena do dvou místností - pivnicové a jídelní. Pivnice je zařízena v klasickém valašském stylu. Dominantou pivnice je otevřený krb, který hlavně v zimních měsících navozuje nezapomenutelnou atmosféru klidu a pohody. Dekoraci interiéru pivnice tvoří dobové předměty z časů starého Valašska, které jsou vzpomínkou na zručnost a dovednost našich předků. Kapacita pivnice je 50 míst. Tuto místnost Vám doporučujeme využít spíše pro přátelská posezení.

Pro konání rodinných či firemních akcí Vám doporučujeme využít možností jídelní místnosti, kde lze sestavit slavnostní tabule až pro 52 osob. V případě konání svatebních hostin pak místnost pivnice slouží pouze jako taneční parket.

Hotelové pokoje se nachází v přízemní i v podkrovní části budovy. Nabízíme Vám pokoje jak se standardním, tak i s nadstandardním vybavením (vířivá vana, otevřený krb).

K hotelu patří dva tenisové kurty a jedno petangové hřiště. V zimních měsících lze využít možnosti lyžování v blízkých střediscích (např.: SKI areál Jasenka ve Vsetíně, SKI centrum Kohůtka v Novém Hrozenkově, SKI areál Razula ve Velkých Karlovicích, SKI areál SYNOT KYČERKA ve Velkých Karlovicích atd.). V letních měsících je okolí hotelu možno využít k turistickým výletům, ať už pěším, či cyklistickým. Úschova lyží a kol mimo hotelový pokoj je u nás samozřejmostí.

            Pro strávení příjemného odpoledne, nebo pro konání rodinných, či firemních akcí během letních měsíců Vám doporučujeme využít venkovních prostor hotelové zahrady, která je rozdělena na sportovní a oddechovou část. Sportovní část se skládá z již zmíněných tenisových kurtů a petangového hřiště. Dominantou oddechové části je krytá stylová „bašta", která je vybavena otevřeným krbem. Prostor hotelové zahrady je hojně využíván pro konání svatebních hostin a obřadů. Součástí hotelové zahrady je také travnaté dětské hřiště, které se skládá z dětských skluzavek, houpaček a prolézaček.

Srdečně Vás zveme k návštěvě


Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí