Adventní Zlín 2023

Zlín

2. 12. 2023
- 23. 12. 2023
ZLÍN, náměstí Míru
ZLÍN, náměstí Míru

Zpříjemněte si adventní atmosféru na zlínských vánočních trzích na náměstí Míru.

Vánočně ozdobené dřevěné domečky vám přinesou voňavý punč, svařák, kávu, medovinu, mošty a další alko i nealko nápoje doplněné tradičním občerstvením jako jsou halušky, francouzské brambory, bramboráky, klobásky, trdelníky, langoše, různé cukrovinky a mnoho dalšího.

Nebudou chybět ani stánky s řemeslnými výrobky a vánočním sortimentem. Připravena bude i řada koncertů a pro děti vánoční dílničky, dětské kinečko či vánoční vláček.

První adventní neděli 3. prosince se rozsvítí nejen vánoční strom, ale i první adventní svíce na obřím adventním věnci, který je novinkou letošních vánočních trhů. Náměstí rozzáří i světelný happening a vyvrcholením slavnostního dne bude koncert Anety Langerové. V následujících třech týdnech se můžete těšit na další známé interprety, místní kapely i dětské folklorní soubory. Do Zlína přijede kapela Jelen, The Tap Tap Orchestr, Pokáč či Bára Basiková.

Další novinkou adventních trhů bude vánoční rozhledna, ze které budete mít nejen krásný výhled na nasvícené náměstí, ale i příležitost se nechat vyfotit ve speciálním fotokoutku.

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme