HIP – HOP INDOOR FESTIVAL

Vsetín

20. 1. 2024
Dům kultury Vsetín
Svárov 1055, 755 01 Vsetín

První vnitřní hip-hop festival ve Vsetíně.

Hlavní interpreti:

SEPAR:

Michael Kmeť, neboli Separ je slovenský raper a jedním ze zakladatelů bratislavské hip-hopové skupiny DMS a rovněž bývalý člen nezávislého labelu Gramo Rokkaz. Před začátkem svojí rapové kariéry se věnoval malování grafitů. Má za sebou pět sólo alb nespočet spoluprací a šest studiových alb s Gramo Rokkaz a DMS. V současnosti patří mezi špičku Česko-Slovenské scény.

REST:

Rest, vlastním jménem Adam Chlpík, je český rapper a MC, který od roku 2010 působí v labelu Ty Nikdy. Prvním počinem v roce 2010 pod Ty Nikdy byla zlomová deska Premiéra, kterou kompletně vyprodukoval DJ Fatte. Rest patří po boku Tafroba zároveň mezi nejlepší Freestyle battlery u nás. Na kontě má čtyři sólo albumy několik EP a featy napříč celou Česko-Slovenskou scénou.

REFEW:

Refew, vlastním jménem Erik Gábor raper a zpěvák z Prahy. Jeho příchod na hudební scénu se datuje k roku 2014, kde začínal jako jezdec stáje Bigg Boss. V roce 2016 přestoupil do hudebního vydavatelství Blakkwood records, kde aktivně funguje dodnes. Krom 8 vydaných studiových nosičů má za sebou spolupráci snad se všemi zásadními jmény z hudební scény napříč žánry (Rytmus, Kali, Marpo, Pekař a mnoho dalších).

JAROSLAV OLÁH:

Zpěvák a barber původem ze Slovenska se do povědomí dostal svou účastí v pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar (6. řada), ve které zanechal velkou stopu nejen svým zpěvem, ale i charisma. Tato soutěž ho zviditelnila a později navázal spolupráci s rapery jako Michajlov či Refew. V současnosti zpívá na turné s Jakubem Děkanem. Mezi jeho největší současné hity patří skladby: Nemůžu zapomenout, Šípková Růženka a featy s Refewem – Kriminál, či Michajlovem – Čokli.

Harmonogram akce:

20:00 otevření budovy a start akce

22:00 koncert Refew a Jaroslav Oláh

23:00 koncert Rest

00:00 koncert Separ

O doprovodný program se postarají hostující DJ´s.

Více informací a aktuality na FB události Hip-Hop Indoor festival

Vstup: 15+, mladší v doprovodu zákonného zástupce

Předprodej bude probíhat ve dvou vlnách (týká se pouze vstupenek na stání):

- Vstupné v 1. vlně předprodeje 590 Kč

- Vstupné ve 2. vlně předprodeje 690 Kč

Vstupné na stání v den akce 750 Kč, cena vstupenky na balkón po celou dobu prodeje 950 Kč.

Koncert proběhne ve velkém sále Domu kultury Vsetín v sobotu 20. ledna 2024.

Předprodej na www.dkvsetin.cz nebo na pokladně v kině Vatra od 1. září 2023.

Tuto akci pořádá RubiKorp s.r.o.

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme