Search

Hosté Jožky Kubáníka + Aristokratka ve varu

Uherské Hradiště

30. 8. 2024
Amfiteátr parku Rochus, Uherské Hradiště
686 01 Uherské Hradiště

Hosté Jožky Kubáníka - tak se jmenuje zábavný pořad, který se předposlední prázdninový večer představí divákům v přírodním amfiteátru v areálu parku Rochus. Po něm bude následovat projekce filmu Aristokratka ve varu. V samotném pořadu se představí herci Slováckého divadla, cimbálová muzika Cifra a divadelníci slibují i překvapení. Koná se v amfiteátru parku Rochus. Vstupné dobrovolné. Začátek akce v 19:00, promítání od 21:00.

Hosté Jožky Kubáníka - tak se jmenuje zábavný pořad, který se předposlední prázdninový večer představí divákům v přírodním amfiteátru v areálu parku Rochus. Po něm bude následovat projekce filmu Aristokratka ve varu.

V samotném pořadu se představí herci Slováckého divadla, cimbálová muzika Cifra a divadelníci slibují i překvapení. „Pozval jsem si kolegy, kteří už mnohokrát prokázali, že umí pobavit diváky napříč generacemi. Když totiž Jirka Hejcman začne zpívat písničku Já mám koně, vraný koně v angličtině, němčině či francouzštině, aniž by kterýkoliv z jazyků ovládal, nebo když začne zpívat Petra Staňková v češtině, aniž by ovládala zpěv, je vždycky hodně veselo,” usmívá se Jožka Kubáník a připomíná, že zrovna pěveckých kreací Petry Staňkové si už všimli i daleko za hranicemi regionu. „Nedávno Petru slyšela zpívat Simona Stašová a smála se tak, že nebyla schopná slova. Pak pořád dokola opakovala, že takový úkaz v životě neviděla a že by tohle měla vidět Jiřina Bohdalová,” přidává vzpomínku Jožka Kubáník.

Kromě uvedených herců se diváci mohou těšit i na Pavlínu Hejcmanovou, Jitku Hlaváčovou a Dana Gajdoše. „Ti zazpívají písničky, které známe od slavných zpěváků. Pavlínka se třeba pochlubí hity z filmu Šíleně smutná princezna. Slavná písnička Znám jednu starou zahradu za doprovodu cimbálové muziky Cifra je opravdu zážitek, a to nemluvím o dalších, které na diváky ten večer čekají,” dodává Jožka Kubáník.

Po skončení zábavné talk show se návštěvníci pořadu mohou těšit na film Aristokratka ve varu, který se letos stal hitem českých kin, když jej od lednové premiéry vidělo téměř 300.000 diváků.

Hrabě Frank Kostka (Hynek Čermák), jeho žena Vivien (Tatiana Dyková) a jejich dcera Marie (Yvona Stolařová) žijí na svém rodovém zámku Kostka. Udržovat zámek v chodu jim pomáhá hospodyně paní Tichá (Eliška Balzerová), údržbář Krása (Pavel Liška) a komorník Josef (Martin Pechlát). Původní zájem návštěvníků zámku o kletbu komtesy Marie už netáhne jako dřív, což Marii vůbec nevadí – alespoň má dostatek času na svého Maxe (Zdeněk Piškula), šlechtice z vedlejšího zámku Hvězda. Frank je ovšem v koncích, není dost peněz ani na výplaty, ani na potřebné opravy. A právě v tu chvíli se objeví dcera právníka Bendy (Vojtěch Kotek) Denisa (Simona Lewandowska), která rozvíří poklidné vody rodového sídla…

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme