Modelářský svět

Zlín

28. 10. 2023
- 29. 10. 2023
14|15 Baťův Institut
Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín

Modelářský svět představí návštěvníkům modely lodí, letadel, tanků, hradů, zámků a mnoho dalších ukázek soukromých sběratelů z celé České republiky.

Tato víkendová akce se bude konat ve dnech 28. a 29. října. Stovky modelů, které návštěvníky okouzlí precizní prací a mnoha detaily budou ve Zlíně představeny úplně poprvé.

Návštěvníci se můžou těšit na papírové, plastikové, dřevěné a kovové stavby. Nebudou chybět také plastikové stavebnice. Chystá se zajímavý doprovodný program, který potěší všechny věkové kategorie. Díky odborným workshopům a inspirativním přednáškám návštěvníci získají nové dovednosti a znalosti v oblasti modelářství.  V modelářských dílnách bude možné si vyzkoušet vlastní tvorbu a na hřišti pro RC modely se návštěvníci mohou kochat modely na dálkové ovládání.  Modelářské dílny chystají papírové vystřihovánky, plastikové modely, plastikové stavebnice COBI, kovové stavebnice Merkur a RC hřiště s ukázkou silniční a těžké techniky (kamiony, nakladače, bagry a další v rukou zkušených modelářů). Na místě budou také prodejní stánky, kde si můžete zakoupit modely, modelářské vybavení a různá příslušenství.

Modelářský svět je zároveň soutěžní přehlídka. Pro zájemce jsou připravené kategorie pro papírové modely, plastikové modely a také ostatní modely ze dřeva, kovu a dalších materiálů. Modely je možné registrovat do soutěže. Registrace probíhá v pátek 27.10. od 18:00 do 20:00 hodin a také v sobotu ráno od 8:00 do 9:00 hodin. Online registrace je otevřena až do neděle 22.10. 2023 ve 23:59.

Registrace modelů: https://modelarsky-svet.cz/modelarsky-svet-zlin-2023/

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme