Search

Večerní čaj “Autorské chvění na lince Praha – Zlín”

Zlín

28. 3. 2024
/ začátek v 17:00 hod
Vila Tomáše Bati
Gahurova 292 760 01 Zlín

Další Večerní čaj proběhne ve čtvrtek 28. března, kdy bude Baťova vila patřit kutnohorské kapele Teige, ve které působí Štěpán Princ, herec Městského divadla Zlín. V rámci koncertu zazní nejenom autorské písně tohoto tria s českými texty, ale také československé hity šedesátých let – jako například Hvězda na vrbě či Čerešně – v netradičních interpretacích. Můžete se těšit na jemnou, melancholickou hudbu.

Na tradici takzvaného setkávání u čaje, u jejíhož zrodu stáli ve dvacátých letech minulého století manželé Marie a Tomáš Baťovi, navázala Nadace Tomáše Bati na podzim roku 2022 a kulturní program ve slavné vile, ve které světově úspěšný podnikatel a vizionář společně se svojí ženou žil, se okamžitě stal nedílnou součástí společenského života ve Zlíně. Partnery pravidelných kulturních večerů jsou statutární město Zlín a slušovická společnost Oxalis, která tematické čaje na každou akci připravuje.

Vstupné na Večerní čaje zůstává i nadále dobrovolné, stejně jako zůstává omezená kapacita sálu Baťovy vily, proto je nutné si včas rezervovat své místo na emailu sekretariat@batova-vila.cz.

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme