Vybarvený běh

Kroměříž

3. 6. 2023
/ začátek v 9:00 hod
Velké náměstí Kroměříž
Velké nám., 767 01 Kroměříž

Den plný barev, pohybu, hudby, tance a zábavy se uskuteční už po šesté. Oblíbená akce zaplní kroměřížské Velké náměstí v sobotu 3. června. Vybarvený běh je zábavným kláním, kde není hlavním motivem zvítězit. Nejedná se o závod, neměří se čas a nevyhlašují se vítězové. Cílem je zábava, dobrá nálada, společně strávené chvíle a nezapomenutelné zážitky.

Trasa dlouhá čtyři a půl kilometru vede ulicemi města. Okruh o délce více než dva kilometry by měli startující absolvovat dvakrát. Zúčastnit se může každý. Vyrazit na trať ať už během či chůzí mohou děti, teenageři, mladší i starší nebo jednotlivci, kamarádi či rodiny. Na běžce čeká 5 barevných zón a jiných nástrah, jako např. bubliny, mlha či balonky.

Registrace probíhá na webových stránkách www.vybarvenybeh.cz. Tady najdete i další podrobné informace včetně pokynů k provedení platby, která se odvíjí od data úhrady - do konce března 200 Kč, do 30. dubna 250 Kč, v květnu a červnu 300 Kč. Běžci s uhrazenou registrací dostanou startovací balíček. Obsahuje tričko s logem běhu, startovní číslo, ochranné brýle, jedno balení práškové barvy a dárky od sponzorů akce. Na dopolední běh s využitím práškových barev navazuje odpolední a večerní doprovodný program. Vystoupí Olga Lounová s kapelou, Jamaron, Gentlemen´s Club, Nabosso, bubenická show Ritmo Factory či vítězka StarDance Veronika Lálová.

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme