Výstava hub

Kroměříž

20. 10. 2023
- 21. 10. 2023
Výstaviště Kroměříž
K Výstavišti 4069/8, 767 01 Kroměříž

Rádi bychom vás srdečně pozvali na tradiční VÝSTAVU HUB, která představuje čerstvě utržené houby z našeho i okolních regionů. Tato fascinující událost je určena všem příznivcům mykologie a milovníkům přírody.

Chceme, abyste se s námi podělili o své zajímavé houbařské nálezy. Pokud jste našli nějaké fascinující houby, přineste je s sebou na výstavu a sdílejte své zážitky s ostatními členy mykologického klubu. Společně můžeme objevovat bohatství a rozmanitost hub, které nás obklopují.

Jedním z vrcholů výstavy bude ukázka hub pod binokulárním mikroskopem. Budete mít možnost prozkoumat mikroskopickou strukturu hub a objevit jejich fascinující svět na malé úrovni. Odborníci vám ukážou, jak se rozpoznávají jednotlivé druhy pomocí mikroskopických znaků.

Připraveny jsou zajímavé přednášky.

Těšíme se na vaši účast na VÝSTAVĚ HUB a na setkání s vámi v příjemné atmosféře plné houbařských příběhů a poznání. Přijďte do výstavní haly A užít si krásu a tajemství světa hub!

-------------------------------

 

Pořadatelem akce je HOBBY VÝSTAVIŠTĚ. Pro informaci k akci prosím kontaktuje p. Čagánka na telefonním čísle 604 670 861.

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme