Galavečer českého barbershopu

Aneb Tough&Epic Barbershop Battle! Historicky první koncertní spojení dvou barbershopových kvartetů v České republice!

Galavečer českého barbershopu

V pátek 3. listopadu 2017 vystoupil veřejně vůbec poprvé vokální kvartet Vocal Overdose na vlastnoručně uspořádaném koncertě v Kavárně Továrna a dal tehdejšímu publiku "ochutnat" první vzorky barbershopového pěveckého stylu ve svém osobitém podání. Od té doby ušli v rámci šíření tohoto hudebního fenoménu a souběžného sebezdokonalování tito čtyři zpěváci dlouhou cestu. Nyní, na den přesně rok poté, se vrací na místo činu s cílem jednoznačně překonat veškerá svá dosavadní vystoupení a udělat opravdovou a velikou barbershopovou díru do Zlína. I proto si na pomoc přizvali další barbershopové pionýry, skvělé a rovněž velmi zkušené novojičínské NoTimers!, kteří paralelně s Vocal Overdose, ovšem svou vlastní cestou, usilovně vyšlapávají cestu barbershopu především v moravských končinách. O koncert se podělí tato dvě seskupení přesně napůl a úplně poprvé v hudební historii českého státu tak dojde k prolnutí dvou různých barbershopových repertoárů, přístupů, zvuků a energií, dojde na pravý barbershopový battle. Ale nebojte se, nechystá se žádné hudební násilí. Nebude se nic srovnávat. Kapely se chtějí vzájemně podpořit, motivovat a světu ukázat, že barbershopu se v České republice daří a že má obrovský potenciál. Bude to prostě opravdový barbershopový galavečer.

Nepropásněte výjimečnou příležitost vidět dva vynikající kvartety ve stejný čas na stejném, barbershopu souzeném místě - ve zlínské Kavárně Továrna.

Pro rezervaci stolů nás kontaktujte buď na našich internetových stránkách zde: http://www.vocaloverdose.com/kontakt nebo na emailu music@vocaloverdose.com a nebo na našem facebookovém profilu (prosíme, vždy zvolte jen jednu cestu, aby nedocházelo k duplikacím rezervací. Vaši rezervaci vždy potvrdíme v odpovědi na Váš požadavek).

Termíny

  • 3. 11. 2018 • 20:00

Vstupné

Dospělí 150 Kč; studenti a senioři 100 Kč

Adresa

kavárna Továrna
Vavrečkova 7074
76001 Zlín

Kontakt

telefon: +420 608 564 619
e-mail: music@vocaloverdose.com
www: http://www.vocaloverdose.com/ ; https://www.facebook.com/vocaloverdose/ ; https://www.facebook.com/notimers/

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí