Culturea 2021

Culturea je cestovatelský projekt, který každoročně pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně. Procestuješ dvě země, které ti představí to nejlepší - místní delikatesy, národní tradice, zvyky - zkrátka vše, čím je země výjimečná. Letos se podíváme do dalekého Íránu i do vedlejšího Polska.

Culturea 2021

Tyto dvě země procestujeme v termínu 9.–11. dubna 2021. Program bude rozdělen do dvou částí, online a offline.

V rámci offline části budete moci objevovat tyto země například ve Zlínské restauraci Prašád, kde budete mít příležitost po dobu celého víkendu ochutnat menu plné polských a íránských specialit. Ostatní smysly samozřejmě nezůstanou pozadu. Např. zrak oslní výstava za okny Kongresového centra, instalace za sklem budovy Zlínského klubu 204 a v kavárnách Kafec Zlínský a Jedním tahem. Mapu se všemi vyznačenými místy výstav můžete najít na webových stránkách. Součástí online programu bude jarní kino, přednášky cestovatelů a virtuální 3D místnost s výstavou.

Při veškerých přípravách zohledňují organizátoři akce COVID situaci, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost.

Vstupenka není potřeba, ale pokud chcete festival podpořit, můžete tak učinit na https://goout.net/cs/culturea-2021/szfrjgr/. Část dobrovolného vstupného poputuje na zlínské charity a část bude využita pro další ročníky festivalu.

Pořadatel: Fakulta multimediálních komunikací UTB

Místo: online Culturea 2021

FB Culturea 2021

Termíny

  • 9. 4. 2021 - 11. 4. 2021

Adresa

Zlín
76001 Zlín

Kontakt

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí