Rockový dvojkoncert ve Vsetíně

Ve čtvrtek 15. srpna od 19 hodin se v rámci Vsetínského kulturního léta mohou návštěvníci na Dolním náměstí těšit na pořádný rockový nářez. Vystoupí hned dvě kapely – Irokez a Old Cocots.

Rockový dvojkoncert ve Vsetíně

 

Dvojkoncert nabídne tvrdé kytarové riffy, šlapající rytmiku a nekompromisní texty hudebně spřízněných kapel ze Vsetína a Brumova – Bylnice.

 

Od 21.30 hodin bude program pokračovat letním kinem a americkým akčním trhákem Captain Marvel, za kterým stojí režisérská dvojice Anny Bodenové a Ryana Flecka. Snímek natočený na motivy komiksů o superhrdince Captain Marvel představuje v titulní roli Brie Larsonovou, v dalších rolích se objevuje např. Samuel L. Jackson. Děj se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které se stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu.

 

V případě nepříznivého počasí se koncert nekoná. Vstup volný. www.dkvsetin.cz

Termíny

  • 15. 8. 2019 • 19:00

Adresa

Dolní náměstí ve Vsetíně
755 01 Vsetín

Kontakt

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí