To nej z IQ play

Interaktivní výstava „To nej z IQ play“, která (nejen) v sychravých podzimních dnech určitě potěší příznivce všemožných stavebnic, stolních her a chytrých hraček. Představuje výběr padesáti nejzajímavějších současných her, které si mohou návštěvníci také sami vyzkoušet. Otevřeno je denně od 9 do 18 hodin.

To nej z IQ play

 

Herna je určena dětem od 2 let, ale zaručeně pobaví i dospělé. Mnohé jistě překvapí, jak velká škála moderních her a hraček, které rozvíjejí dětskou kreativitu a motoriku, je dnes k mání. Nechybí ani úplné novinky nebo různé rarity. Herna je přímo v obchodní pasáži.

 

Festival IQ play je putovní výstavou, která právě na Obchodním domě ukončí letošní půlroční cestu po českých a moravských městech. Představí vybrané exponáty, které se během té doby těšily největší pozornosti návštěvníků. Patří k nim mj. designové stavebnice Toypex, které tvoří polovinu herny. 

 

K unikátům patří i zvětšeniny různých stolních her, které jsou v ČR k dispozici pouze v jednom vydání, včetně velmi lákavých obřích šachů a dámy. K vyzkoušení jsou tu i nejnovější hry od proslulé značky Mindok jako Červená Karkulka, Tři prasátka, Lovci duchů či Vesmírná mise, logické skládačky pro jednoho hráče od IQ Fit, IQ Blox a IQ Fokus nebo zajímavé magnetické stavebnice a kreslící magnetické tabulky. 

Termíny

  • 1. 10. 2019 - 31. 10. 2019

Vstupné

Vstup volný

Adresa

Obchodní dům Zlín
nám. Práce 2523
760 01 Zlín

Kontakt

telefon: +420 602 508 341
www: www.obchodnidumzlin.cz

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí