VESELÉ VÁNOČNÍ HODY

Tradiční předvánoční jarmark na Náměstí Svobody ve Vsetíně.....Během šestidenní akce v prostoru mezi Svárovem a náměstím Svobody bude pro návštěvníky kromě jarmarku s vánočním zbožím a pochutinami připraven také bohatý kulturní program v podání jak profesionálních kapel, tak i místních skupin a umělců.

VESELÉ VÁNOČNÍ HODY

 

V pondělí 16. prosince vystoupí Fleret se Zuzanou Šulákovou, o den později Martin Chodúr s kapelou MACH, ve středu zazpívá Markéta Konvičková, čtvrtek bude patřit Petru Vondráčkovi a skupině Lokomotiva. V pátek se ve Vsetíně představí zpěvačka Olga Lounová s kapelou Louners a o sobotní závěr Veselých vánočních hodů  se postará Pavel Novák s kapelou Black Rose, po němž bude následovat „Živý Betlém“. Předpokládaný začátek vystoupení je vždy v 16.30 hodin.

 

Hudebními „předskokany“ výše zmíněných umělců budou zájmové spolky a hudební tělesa ze Vsetína či blízkého okolí. Přijďte vždy od 15.30 hodin podpořit děti z pěveckého sboru Trávníček, z pěveckého sboru Masarykova gymnázia, žáky sólového zpěvu ze Základní umělecké školy Kostka, pěvecký sbor Polanka nebo pěvecké sdružení valašských učitelek.

 

Tradiční součástí akce je také Dětské vánoční městečko, které se uskuteční v pátek 20. a v sobotu 21. prosince. Je určeno k předvánočnímu prodeji zboží, které vyrobí a nabídnou nakupujícím děti. Výtěžek je určen na charitativní účely na podporu rodiny Elišky Kneblové se zdravotním postižením.

Termíny

 • 16. 12. 2019
  Fleret a Zuzana Šuláková
 • 16. 12. 2019 - 21. 12. 2019
 • 17. 12. 2019
  Martin Chodúr a MACH
 • 18. 12. 2019
  Markéta Konvičková
 • 19. 12. 2019
  Petr Vondráček

Adresa

Náměstí Svobody
755 01 Vsetín

Kontakt

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí