NEO CUP

Čtvrtý ročník NEO CUPu proběhne 9. listopadu v Městské sportovní hale Otrokovice. Těšit se můžete na fotbalový turnaj, tvořivé dílny i sportovní aktivity pro děti. A to vše pro dobrou věc.

NEO CUP

 

FOTBALOVÝ TURNAJ ROKU 2019

Setkání týmů a rozlosování do skupin proběhne v 8:45. Zahájení turnaje mezi firmami zlínského kraje otevře v 9.00 primář MUDr. Jozef Macko Ph.D. Začátek fotbalového turnaje bude v 9.30, po pěveckém vystoupení kapely Trocha klidu.  Konec utkání v základních skupinách je předpokládán v 15.30, a v tomto čase by mělo dojít také k poděkování zlínské neonatologii a předání šeku s aktuálním stavem z NEO CUP 2019. Finálové boje o 1.-4.místa plánujeme od 16.00 hodiny. Vyhlášení vítězů turnaje pak v 17hodin.

DOPROVODNÝ PROGRAM ROKU 2019

Po celou dobu turnaje bude připraven doprovodný program pro děti, o který se postarají – Moje dílna a to prodejem ručně šitých medvídků a zvířátek, tvořivé dílničky, Malování na obličej od Maple party  či tvoření a hopsání s DDM Sluníčko Otrokovice. Děti si budou moci zazávodit v běhu na 300 a 600m a dospěláci pak během na 10km. Po celý den bude k dispozici fotokoutek, prodej ručně dělaných hraček a drobností. Losování o krásné ceny a poukázky. Výstava fotek pořízených na JIP, fotografie dětí „Cesta životem“. Pokud počasí dovolí, budou aktivní hry i venku před halou. K dispozici bude hasičský vůz a sanita k nahlédnutí dětem. A možná i koňský povoz.-)

Termíny

  • 9. 11. 2019 • 08:45

Adresa

Městská sportovní hala Otrokovice
Mánesova 1584

Kontakt

Další informace

Fotogalerie