Ples města Luhačovice

Ples města Luhačovice, který se premiérově uskuteční 18. ledna 2020 v kulturním domě Elektra.

Ples města Luhačovice

 

Akci bude moderovat Mahulena Bočanová a Marek Vašut. Plesovou noblesní atmosféru vytvoří klasickými i filmovými melodiemi famózní Prestige Symphony Orchestra pod dirigentskou taktovkou Josefa Fojty. Zpěvem je doprovodí herci Slováckého divadla. Symfonici se budou navíc na hlavním pódiu v průběhu večera střídat s kapelou Golden Delicious. Jejím frontmanem je zpěvák a herec Národního divadla Brno Tomáš David, velký showman, kterého lidé znají i z jeho působení ve zlínském divadle jako představitele hlavní role ceněného zbojnického muzikálu Malované na skle.

 

Obdivovat bude možné předtančení profesionálních tanečníků, zahraje cimbálová muzika Malé Zálesí, zazpívá sbor Janáček a představí se i Dívčí saxofonový orchestr Luhačovice. K vidění bude i taneční složka Okrašlovacího spolku Calma zvaná Crazy Flappers a mladé kapely
nebo sportovní sestava medailisty z mistrovství světa v aerobiku Jáchyma Hanáka a další.

 

Připraven bude kromě různých vystoupení také bohatý raut, fotokoutek a štědrá tombola. Pro ni jsou zajištěny opravdu atraktivní ceny, mezi kterými jsou například víkendový rekreační pobyt, Elektrokolo nebo vyhlídkový let po okolí města.

 

Zakoupením lístků do tomboly lidé navíc přispějí na dobrou věc, protože výtěžek půjde Korunce Luhačovice, která pomáhá dětem. 

Termíny

  • 18. 1. 2020

Adresa

Městský dům kultury Elektra
Masarykova 950
76326 Luhačovice

Kontakt

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí