13. REPREZENTAČNÍ PLES PODNIKATELŮ ZLÍNSKA

Přijměte pozvání na Reprezentační ples podnikatelů Zlínska, který se koná v sobotu 22. února 2020 od 20.00 hodin v Interhotelu Moskva ve Zlíně.

13. REPREZENTAČNÍ PLES PODNIKATELŮ ZLÍNSKA

 

Jako každým rokem je pro Vás připraven bohatý program a spousta atraktivních hostů. Moderátory této vysoce společenské akce budou tradičně Jan Čenský a herečka  Markéta Hrubešová.

 

Mezi hlavními hosty pak přivítáme zpěvačku Marcelu HOLANOVOU a muzikálovou zpěvačku a herečku Petru Vraspírovou-VOJTKOVOU, která společně se svým manželem Romanem VOJTKEM vytváří skvělou pěveckou dvojici a proto se můžete těšit na spoustu muzikálových hitů.

 

    Reprezentační ples také ozdobí svým tanečním vystoupením přední česká taneční skupina NEFERTARI Dance. Těšit se můžete také na skvělé tanečníky Dance studio STARLIGHT.

 

Své pozvání přijala ve své premiéře brněnská hudební skupina PANORAMA Band a chybět nebude také oblíbená hudební skupina SHOWBAND Pavla Březiny. Ples ozdobí svých originálním programem také mexická hudební skupina MARIACHI ESPUELAS Nepřijdete ani o oblíbenou tombolu.

 

V ceně vstupenky, jež má hodnotu 1.490 Kč pro jednu osobu, je započítána nejen programová část, ale rovněž bohatá rautová večeře pro účastníky, uvítací přípitek. Na stole bude založeno 0,7 l vína, které je počítáno pro 2 osoby a je již započítáno do ceny vstupenky. 

Termíny

  • 22. 2. 2020 • 20:00

Adresa

Interhotel Moskva
nám. Práce 2512
760 01 Zlín

Kontakt

telefon: +420 603 769 640
e-mail: recepce@hotelmoskva.cz
www: www.ivajanalova.cz

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí