Sama pěšky z Mexika do Kanady

V pátek 3. dubna se na Malé scéně ve Zlíně bude konat cestovatelská přednáška Sama pěšky z Mexika do Kanady s Lucií Kutrovou, která se vydala pokořit jednu z nejtěžších pěších tras na světě Pacifickou hřebenovku (4289 km). O svých zážitcích napsala knihu 151 dní Pacifickou hřebenovkou.

Sama pěšky z Mexika do Kanady

 

Lucie Kutrová je jednou z mála Čechů, kteří přešli jednu z nejtěžších pěších tras na světě – Pacifickou hřebenovku (4 286 km). A vlastně je jedna z mála, kteří tuto trasu i dokončí. V dech beroucí, a občas i odvahu beroucí, přírodě, která se táhne od mexických až po kanadské hranice, strávila 151 dní. Přešla poušť, hory, lesy, řeky, střetla se s medvědy, hady, komáry a dalšími nástrahami, aby si dokázala, že s pevnou vůlí se dá všechno dokázat. O tom, jak to celé probíhalo, bude vyprávět ve své zábavné cestovatelské přednášce.

Lucie Kutrová

je rodačka z českého Havířova, která právě dokončuje studium v Praze. Před sedmi lety se rozhodla úplně změnit svůj život a odtehdy si plní přání ze svého „bucket listu“ – seznamu všeho, co by chtěla zažít a vyzkoušet. Jednou z největších výzev, které si na tento list napsala, bylo zdolání Pacifické hřebenovky, co se jí úspěšně podařilo. O tom, co všechno zažila, napsala knihu 151 dní Pacifickou hřebenovkou.

 

Vstupenky: bit.ly/SamaPesky1703

Termíny

  • 3. 4. 2020 • 19:00 - 21:00

Adresa

Malá scéna Zlín
Štefánikova 2987
760 01 Zlín

Kontakt

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí