Zlínská zoo od 25. května otevírá vnitřní pavilony

Zlínská zoo od 25. května plně obnovuje svůj standardní provoz. Zahrada zpřístupní všechny pavilony včetně Zátoky rejnoků a tropické haly, od 30. května bude možné zavítat i na prohlídku zámku Lešná. Zoo od tohoto dne navíc nabídne cenově velmi zvýhodněné elektronické vstupenky, návštěvníci tak jejich zakoupením ušetří desítky korun ve srovnání s cenou vstupenek v pokladnách. Otevřou se také vnitřní posezení v restauracích.

Zlínská zoo od 25. května otevírá vnitřní pavilony

 

Od pondělí 25. května bude velmi výrazně zvýhodněna cena elektronických vstupenek. Ve srovnání s osobní vstupenkou zakoupenou v pokladně tak lidé ušetří 30 korun, v případě rodinného vstupného dokonce 80.

Elektronické vstupenky si lidé zakoupí v pohodlí domova, případně i u vstupu do zoo, platit budou po dobu 6 měsíců. Po úhradě platební kartou je zoo okamžitě doručí na e-mail. Při průchodu přes vstupní turniket stačí vstupenku s QR kódem načíst v mobilním telefonu nebo použít její tištěnou formu. Zahrada od pondělí 25. května otevře také pokladny hlavního a sezónního vstupu. K dispozici bude i prodejna zooshopu poblíž sezónního vstupu.

Pavilony zoo budou zpřístupněny za dodržení hygienických a bezpečnostních podmínek bez omezení. Jedinou výjimkou je Zátoka rejnoků - bude umožněn pouze vstup k rejnokům, nebude však možné je pohladit nebo nakrmit. Vzhledem k používání desinfekce by kontaminace vody u rejnoků mohla mít fatální následky. 

Od pondělí 25. května návštěvníci také nemusí při pohybu v areálu zahrady používat roušky. Ochrana dýchacích cest je však stále povinná v případě návštěvy pavilonů, vnitřních částí restaurací nebo prodejny suvenýrů. V platnosti i nadále zůstává dodržování odstupů alespoň 2 metry. Neplatí již ani omezení týkající se maximálního denního počtu návštěvníků.

Termíny

  • 25. 5. 2020 - 31. 5. 2020

Adresa

ZOO a zámek Zlín-Lešná
Lukovská 112
Štípa
763 14 Zlín

Kontakt

telefon: +420 577 577 101
e-mail: office@zoozlin.eu
www: www.zoozlin.eu

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí