Slovácké léto

Kulturně hudební festival pro celou rodinu Slovácké léto proběhne i v roce 2020, a to v původně plánovaném termínu 3.-12. července. I když s povinnými omezeními, fanoušci se mohou těšit na sport, kulturu i doprovodný program.

Slovácké léto

Termíny

  • 3. 7. 2020 - 12. 7. 2020

Součástí je

Adresa

Uherské Hradiště
686 01 Uherské Hradiště

Kontakt

www: www.mesto-uh.cz , www.uherske-hradiste.cz

Další informace

Srdcem kulturního programu se stane Slovácká dědina na stadionu

Kulturní program se letos nemůže konat na Masarykově náměstí, ale přesune se do prostoru takzvané Slovácké dědiny, pod tribunu Městského fotbalového stadionu Miroslava Valenty. 

Koncerty

Vstupné bude symbolické a půjde na podporu kultury, potažmo právě těch kapel, které byly koronavirovou krizí výrazně poškozené a na Slováckém létě zahrají.

Druhým místem, kam budou moct chodit v rámci Slováckého léta návštěvníci za kulturou, je Kolejní nádvoří. Organizátoři chystají tradiční folklorní a taneční večer, ve hře je letní kino, divadelní představení a další zajímavé akce.

Sport? Na stadionu i dalších místech Slovácka

Uherskohradišťský sportovní stadion bude hostit i velkou část sportovního programu Slováckého léta. Na Slovácké Slávii se odehrají volejbalové turnaje včetně exhibičních utkání, program pro děti zajistí projekt Sporťák, další sporty přibývají každým dnem. 

Organizátoři plánují i badminton, nordic walking, golf nebo cyklistické závody. Na dračí lodě si budou moct zájemci zajet do Ostrožské Nové Vsi. Běh Slováckého léta se uskuteční 4. července a ve stejný den proběhne atraktivní noční tenisový turnaj ve Sportparku Rybníček Staré Město. 

Na konání akce Na kole vinohrady pod hlavičkou Slováckého léta se dohodli organizátoři Slováckého léta s Městským informačním centrem v Uherském Hradišti. V trochu jiném formátu se na ni můžete těšit 11. července.

Slovácké léto ekologičtější

Další velkou novinkou Slováckého léta 2020 budou vratné kelímky v limitované edici a třech různých designech. 

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí