Garden Food Festival Rožnov pod Radhoštěm

Svátek dobrého jídla a pití Garden Food Festival se ve dnech 29. července - 2. srpna koná v Rožnově pod Radhoštěm, hlavní víkendový program se odehraje v městském parku u Hudebního altánu. Na své si přijdou příznivci vybraných delikates i tradiční české kuchyně. Na festivalu se předvedou někteří účastníci i porotci soutěže MasterChef Česko 2020.

Garden Food Festival Rožnov pod Radhoštěm

 

Návštěvníci i domácí Rožnované se budou moci skvěle najíst i dobře pobavit na několika místech, tzv. pointech. Festivalem tentokrát ožije celé město. 

29.7. – 2.8. 2020 Rožnov pod Radhoštěm (st – pá: Villa Rosenaw, čt: areál Brillovka, čt – so: Masarykovo náměstí, so – ne: Městský park).

Na milovníky dobrého jídla a pití čekají stánky s workshopy, špičkoví kuchaři, ochutnávky, degustace i speciální festivalové menu. Stačí koupit si jediný čip za 190 korun a na něj se po nabití libovolné částky může stravovat libovolný počet lidí po celý festival. Areál nebude oplocen, jako tomu bylo v předchozích letech. 

Vstupenky na Garden Food Festival v Rožnově (čipy za 190 korun pro libovolný počet lidí a na všechny dny akce) nelze koupit v předprodeji. Zakoupit půjdou pouze na festivalových pointech v Rožnově, a to od pondělí 27. července.  

Garden Food Festival se zaměřuje na snižování produkce odpadů a jejich následné využití. Bude opět spolupracovat s projektem Nesnězeno a dalŠímy subjekty, kterýé bojují proti plýtvání potravinami. Pořadatelé akce myslí také na důležitá hygienická opatření. 

Garden Food Festival je již šestým rokem nejchutnějším festivalem dobrého jídla a pití v Česku. Projekt si klade za cíl dlouhodobě ukazovat široké veřejnosti ve městech, krajích i v celé republice, že v daném regionu je řada kvalitních restaurací a kuchařů, kteří dělají svoji práci s radostí a dobře. Organizátoři podporují místní výrobce a farmáře, regionální potraviny a značky, cestovní ruch, popularizují gastroturistiku.

Termíny

  • 29. 7. 2020 - 2. 8. 2020

Adresa

Rožnov pod Radhoštěm

Kontakt

www: www.roznov.cz

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí