TADY VARY | Kino Napajedla

Ve Velkém sále hotelu Thermal se letos nepotkáme, ale část festivalové atmosféry spolu zažijeme v rámci přehlídky TADY VARY, která se od 3. do 11. července uskuteční v 96 kinech po celé ČR.

TADY VARY | Kino Napajedla

Bude promítnuto 16 výrazných snímků, které zaznamenaly mimořádný ohlas na světových festivalech a které dramaturgové festivalu zařadili do exkluzivního výběru.

Do programu přehlídky se dostaly také dva divácky velmi populární tituly labelu KVIFF Distribution – dlouho očekávaný film Proxima s Evou Green v hlavní roli, a také originální australské drama Než skončí léto. Těšit se můžete také na energický filmový portrét Meky o slovenském zpěvákovi Miro Žbirkovi. Film natočil Šimon Šafránek, který za svůj předchozí dokument King Skate získal Českého lva.

Každý z vybraných filmů bude mít pouze jedno exkluzivní představení, které proběhne ve všech zúčastněných kinech ve stejný okamžik. Každá projekce bude koncipovaná ve festivalovém duchu, bude doplněna úvody i participací tvůrců prostřednictvím komunikačních kanálů.

/Upozornění: V rámci akce budou pořizovány fotografie a videozáznamy sloužící k propagačním aktivitám pořadatele.

/Změna programu vyhrazena v závislosti na vývoji současné epidemiologické situace.

Termíny

  • 3. 7. 2020 - 11. 7. 2020 Městské kino Napajedla

Vstupné

110 Kč / 90 Kč pro členy Filmového klubu

Adresa

Klub kultury Napajedla
Komenského 304
763 61 Napajedla

Kontakt

telefon: 730 899 569
fax: +420 577 944 622
e-mail: kino@napajedla.cz
www: www.kino.napajedla.cz

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí