Mňága a žďorp

Po sérii streamů vystoupí Mňága naživo v Brillovce

Mňága a žďorp

Mňága a žďorp letos uskutečnila úspĕšné jarní internetové turné ze zkušebny s mnoha hosty,  například s Miro Žbirkou, Jarkem Nohavicou, Vypsanou Fixou, Karlem Plíhalem a dalšími. Od března do kvĕtna tak kapela odehrála či ještĕ odehraje 11  streamovaných placených koncertů, na které se zatím prodaly vstupenky za 1 066 000 korun.

Od června Mňága zahají veřejné koncertování podle aktuálních pravidel. Kapela je ve formĕ, za rok a půl streamování přehrála všechny svoje desky a kromĕ zkušebny vystoupila i na speciálních koncertech na střechách v  Brně a Valmezu a z loňského akustického streamu v meziříčské hospodĕ Přístav stihla vydat stejnojmenné živé dvojalbum.

"Na návrat před publikum se strašně těšíme! Streamování nás moc bavilo, podařilo se nám zůstat aktivní a vlastnĕ to pro nás byla doba plná skvĕlých zážitků, ale koncert je prostě koncert! Přehráli jsme za ten rok necelých 200 našich písniček a tak můžeme kromĕ ovĕřených hitovek zařazovat do plejlistu různé nečekané písničky," říká zpěvák Petr Fiala.

Akce proběhne dle platných hygienických opatření.

Termíny

  • 12. 6. 2021 • 20:00

Vstupné

Vstupné v předprodeji 290 Kč v den koncertu 380 Kč.

Adresa

Brillovka
Bezručova 211
75661 Rožnov pod Radhoštěm

Kontakt

www: http://www.brillovka.cz/

Další informace

Fotogalerie