Gastrofestival Valašské Klobouky

V sobotu 21. srpna se Horní náměstí ve Valašských Kloboukách promění v ráj milovníků gastronomických specialit. Gastro festival, který se uskuteční v rámci tradičního Setkání muzikantů v Bílých Karpatech, nabídne hostům nepřeberné množství chutí domácí i mezinárodní kuchyně.

Gastrofestival Valašské Klobouky

Provozovatelé více než dvaceti food tracků i dalších gastro stánků začnou podávat své pokrmy v sobotu úderem dvanácté hodiny. Návštěvníci se mohou těšit nejen klasické valašské pokrmy nebo produkty od lokálních producentů a z bio farem, ale také na speciality španělské, italské, kanadské, mexické a dalších kuchyní. 

Ve Valašských Kloboukách mohou milovníci exotiky ochutnat křupavé červíky. Naopak nejmenší hosty jistě okouzlí sladkosti v podobě mléčného karamelu, bublinkových waflí, oříšků, kozí i škrábané zmrzliny, palačinek a dalších cukrářských výrobků. Dospělým pak jistě přijde po dobrém jídle vhod sklenka vína od moravských vinařů, čepované pivo, výběrová káva nebo další alko i nealkoholické nápoje, které si mohou vychutnat ve speciální relax zóně.

 

Součástí festivalu bude i soutěž v pojídání tradiční valašské speciality „Valašský frgál 2021“. Pro vítěze je připravena atraktivní výhra v podobě dárkového balíčku v hodnotě až 1500 Kč.

Festival se koná na Horním náměstí ve Valašských Kloboukách v sobotu 21. srpna od 12:00 do 20:00 hodin. Vstup je pro všechny zdarma.

Termíny

  • 21. 8. 2021 • 12:00 - 20:00

Adresa

Valašské Klobouky
76601 Valašské Klobouky

Kontakt

www: http://valasskeklobouky.cz/

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí