Robert Vano

Mimořádná výstava světově proslulého fotografa

Robert Vano

Fotoklub Beseda ve spolupráci s Městskou galerií Otrokovice zve na výstavu "Robert Vano", která bude otevřena veřejnosti od 30. 8. do 26. 9. 2021. Výstavu zahájí sám autor osobně na vernisáži v pondělí 30. srpna v 18 hodin. Vřele doporučujeme dorazit včas, Robert Vano je neuvěřitelný vypravěč a evidentně nebude nouze o humor a zážitky z jeho pestrého života. Vernisáž hudebně doprovodí Magdalena Malaníková a Musica Angelica.

Robert Vano patří bez výhrad k předním českým a slovenským autorům. Asi nejvíce ho proslavila série fotografií provedených v podobě platinotypií. Mezi nejznámější motivy kromě komerční produkce pro módní agentury patří mužské akty a květinová zátiší. Vanova schopnost vidět a zachytit je provokující i fascinující zároveň. Z fotografií čiší kouzlo něhy a nostalgie. Typické pro Vanovy fotografie je i záměrně využívaná neostrost a technická nedokonalost.

Výstava ROBERT VANO představí průřez celým tvůrčím obdobím autora a bude přístupná zdarma v provozních hodinách Městské galerie všem zájemcům.

Termíny

  • 30. 8. 2021 - 26. 9. 2021

Adresa

Městská galerie Otrokovice
nám. 3. května 1342
765 02 Otrokovice

Kontakt

telefon: 57118703
e-mail: predprodej@otrokovickabeseda.cz
www: besedaotrokovice.cz

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí