Gastro Brod Festival 2021

V sobotu 4. září od 10 do 19 hodin se louka za Muzeem J. A. Komenského v Uherském Brodě zaplní stánky a food trucky, které nabídnou pokrmy lokální kuchyně, ale i gastronomické speciality z celého světa. Akci doplní atraktivní kulturní program.

Gastro Brod Festival 2021

Festival nabídne domácí italskou pastu míchanou v bochníku parmezánu, kanadskou specialitu poutine, mexické burritos, autentickou orientální a egyptskou street food, širokou nabídku burgerů z kvalitního masa mnoha chutí včetně variant pro vegetariány, prvotřídní grilované pochoutky, maďarské čabajky, slovenské sýry, sušené červíky a šafránové nebo kozí produkty. Chuťové pohárky návštěvníků pohladí bublinkové waffle, škrábaná zmrzlina, palačinky, tradiční trdelníky nebo moderní cukrářské dezerty.

Gastro Brod Festival nabídne třeba specialitu v podobě kávy nebo horké čokolády ve zmrzlinovém kornoutu. Návštěvníci budou moci ochutnat aquaponické pochoutky a dozvědět se spoustu novinek o zemědělství budoucnosti.

Moravští vinaři nabídnou lahodná vína, na čepu budou k výběru čtyři druhy piv, barmani připraví alko i nealko míchané koktejly a pro děti nebudou chybět domácí limonády.

Město Uherský Brod připravilo více než bohatý program. Na podiu se představí Pavel Novák, Naďa Konvalinková, Divadlo Brod, Kuchařská show Jiřího Krále, a mnoho dalšího. Zábavní zóna s atrakcemi, poníky nebo skautskými aktivitami čeká na své malé návštěvníky. 

Festival startuje již v 10 hodin a potrvá do brzkého večera. Vstupné je pro všechny návštěvníky zdarma.

Termíny

  • 4. 9. 2021 • 10:00
    Gastro Brod Festival se koná na louce za muzeem.

Vstupné

zdarma

Adresa

Uherský Brod
688 01 Uherský Brod

Kontakt

www: www.ub.cz

Další informace

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí