Poznávejte Valašsko s medvědem Jurou

Zpestřete si léto regionální hrou Poznáváme Valašsko s medvědem Jurou, která vás provede dvaceti atraktivními místy na Valašsku. Medvěd Jura se již pátým rokem toulá po Valašsku a pro návštěvníky vybírá známé i méně známé turistické cíle, na které ukládá razítka. U každého zastavení navíc připravil i další tipy na výlety v okolí. Slavnostní vyhodnocení a předání cen je naplánováno na sobotu 21. října 2023 od 15 hodin na společném setkání v prostorách Zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí.

Do hry se můžete zapojit od 1. června do 30. září. Hrací brožurky, které na zadní straně obsahují hrací plánek, kam budete otiskovat razítka, si můžete za 30 korun zakoupit ve vybraných Turistických informačních centrech na Valašsku (seznam naleznete na www.visit-valassko.cz). Všechna razítka jsou umístěna v přírodě a najdete je v bezprostřední blízkosti daného místa. K razítku vás zavedou GPS souřadnice, které si můžete naskenovat pomocí QR kódu uvedeného v hracím plánku. Na každém místě s razítkem, je QR kód, který nahradí případné chybějící razítko v aplikaci naší hry.

Pro zapojení do finálního slosování o více než 100 hodnotných cen je nutné odevzdat hrací plánek se všemi dvaceti razítky do vybraných informačních center na Valašsku, kde na každého bude čekat drobná odměna v podobě přívěšku medvěda Jury a pamětního listu. Ve vybraných informačních centrech si také můžete na památku zakoupit originální plecháčky.

Podrobné informace k regionální hře, seznam informačních center, kde si můžete herní brožurku zakoupit, včetně jednotlivých cen naleznete na www.visit-valassko.cz.

Hodně zdaru v hledání a objevování krás Valašska!

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme