Search

Prázdniny ve Velkých Karlovicích opět zakončí Týden kultury

Konec letních prázdnin ve Velkých Karlovicích letos opět zpestří tradiční Týden kultury na Valašsku. Osmý ročník charitativního divadelního festivalu se uskuteční 21. až 27. srpna a nabídne návštěvníkům nejen devět představení v cirkusovém šapitó, ale i podvečery s živou hudbou nebo zábavný Rodinný den.

Festival se za uplynulých sedm let stal neodmyslitelnou tečkou za prázdninami. Sedmidenní festival zahájí ve čtvrtek 21. srpna představení Jen pravdu, drahý s Janem Čenským a Danou Morávkovou v hlavních rolích. V dalších dnech se pod šapitó vystřídají další divadla a známé herecké osobnosti, například Václav Vydra, Bára Munzarová, Martin Trnavský, Denisa Nesvačilová nebo držitelka Ceny Thálie Lucie Bergerová. Děti se mohou těšit na sobotní Rodinný den plný soutěží a zábavných aktivit a nedělní pohádku Zvěřinec pana Ezopa.

Zlatým hřebem festivalu budou vystoupení Jaroslava Duška, jenž se na festival se Čtyřmi dohodami a Pátou dohodou vrací každý rok a mívá pravidelně vyprodáno. Jeden z podvečerů bude věnován besedě Jaroslava Duška a lékaře funkční medicíny Jana Vojáčka na téma Zdravá pomoc.

Pohodovou letní atmosféru festivalu opět dodá živá hudba v párty zóně s občerstvením a posezením

Kontaktujte nás

Napište svůj požadavek a my se Vám co nejdříve ozveme