Exit Room Zlín

Exit Room Zlín je jediná úniková hra ve Zlíně. Cílem je za pomoci vlastního důvtipu splnit hlavní úkol místnosti - vysvobodit se z místnosti nebo vyřešit případ. Na vyřešení všech úkolů a zdolání překážek vám pomohou indicie, avšak čas bude omezený. Vše v aranžmá poutavého příběhu, který ještě umocní váš zážitek. Hra je určena pro dva až pět hráčů a zvládne ji každý bez ohledu na věk či fyzickou kondici. Tak co, jdete do toho?

Exit Room Zlín

Adresa

Exit Room Zlín
Na Výsluní 5518
76001 Zlín

Kontakt

telefon: +420 777 699 567
e-mail: karel.stefl@proakce.cz
www: www.exitroomzlin.cz

Další informace

Navštivte "exitovskou" místnost, zapojte se jako tým a zdolejte všechny úkoly a nástrahy.

Joker Poker Club

V této místnosti vás čeká spousta logických úkolů. Gamblerský gang vám ukradl vaše mnohaleté úspory ve zlatě a ukryl ho do svého klubu, pod kterým kryje svou činnost. Máte 60 minut na to ho najít a získat zpět.

Ponorka

Zvládnete se dostat do 60 minut ven z ponorky? Postupným plněním úkolů otestujete svůj důvtip i logické uvažování v dobrodružném závodu o přežití. Místnost není vhodná pro hráče se strachem z uzavřených či stísněných prostor.

Cela

Byli jste neprávem zatčeni a v cele předběžného zadržení čekáte na soudní řízení. Abyste mohli donést důkazy o své nevině, potřebujete se dostat z cely ven. Budete mít 60 minut pro získání klíče.

Kancelář Sherlocka Holmese

Přišla vám pozvánka od vašeho společného přítele Sherlocka Holmese, nejslavnějšího detektiva světa. Obsahuje jen adresu Sherlockova bytu na Baker Street 221B a otázku "MÁŠ NA TO?". Ať už to znamená cokoliv, jistě půjde o nelehkou zkoušku. Nezbývá než vyrazit do detektivova bytu.

 

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí