Kino Máj

Kino Máj
Typ památky nebo kulturního zařízení
Kino
Akceptované způsoby platby
hotovost, platební karta

Adresa

Kino Máj
náměstí 1. máje 2057
688 01 Uherský Brod

Kontakt

telefon: +420 703 177 778,+420 572 805 755
e-mail: kino.maj@ub.cz
www: http://www.kino.ub.cz/

Další informace

Kino Máj v Uherském Brodě prošlo rozsáhlou rekonstrukcí jak budovy tak vnitřního vybavení a technologického zázemí. Kinosál doznal velkých změn, díky kterým se stává moderním multifunkčním sálem s různými možnostmi využití. Bude využíván především jako kinosál, přednáškový nebo jednací sál, po zasunutí hlediště zde bude možné pořádat koncerty a jiné kulturní akce. Kromě stropních podhledů, osvětlení, akustického obložení a nové vzduchotechniky bylo vyměněno hlediště, které má 6 zasouvacích a 3 pevné řady s celkem 198 místy, místo původních 292 míst. Divákům se tak zásadně zvýší komfort při sledování filmů. Poslední devátá řada je složena z dvousedaček.

Součástí modernizace kina Máj je i jeho digitalizace podle celosvětově uznávaného standardu DCI. Dále zvukové zařízení pro nedoslýchavé, kteří si mohou u vstupu do kina zapůjčit radiová sluchátka. Je zde i možnost přímých přenosů z Metropolitní opery v New Yorku.

Zásadní proměnou prošly přilehlé prostory kinosálu, foyer, chodby, promítací kabina, sociální zařízení. Novou službou pro diváky je elektronický prodej místenkových vstupenek s emailovými rezervacemi.

Kino Máj srdečně zve diváky na filmové premiéry, 3D projekce, ale i na zavedené představení Art kina, Bijásku nebo Bio senior, besedy Cesty.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí