Turisté začínají využívat Rožnov Card. Ušetří stovky korun

24. 6. 2016

Příjemné překvapení v právě se rozbíhající hlavní letní sezoně čeká na turisty v Rožnově pod Radhoštěm. Ti, kteří se ubytují v Rožnově pod Radhoštěm na dvě a více nocí, obdrží takzvanou Rožnov Card, tedy kartu hosta se spoustou výhod a slev na zajímavé atraktivity města pod Radhoštěm. Ušetřit se díky Rožnov Card dají stovky korun a pro rodiny to může být i hodně přes tisíc korun.
Turisté začínají využívat Rožnov Card. Ušetří stovky korun

Rožnov Card, která se v těchto dnech se dostala do oběhu, vydává město. Jedná se o úplnou novinku a návštěvníci se mají nač těšit. Na kartě, která platí až do konce září, je k dispozici celkem osm slev a výhod. „Mezi slevami nechybí symbol Rožnova pod Radhoštěm – Valašské muzeum v přírodě, Jurkovičova rozhledna na Karlově kopci nad městem, na kuponech je také výrazná sleva na celodenní VIP vstupenku do adrenalinového Gibon parku, kde se zabaví nejen děti, ale i dospělí," představuje Rožnov Card rožnovský místostarosta Jan Kučera.

Pro děti toho je v nabídce mnohem více. „Rodiče, kteří přijedou do Rožnova pod Radhoštěm se svými ratolestmi, jistě potěší, že díky kartě výrazně ušetří v Pohádkových lázních v Rožnovském pivovaru nebo při projížďce na koni na Ranči Bučiska," jmenuje zajímavé slevy na kartě rožnovský destinační manažer Marek Havran. Rožnov Card pro letní sezonu 2016 je především testem, jak budou turisté a návštěvníci na kartu reagovat. „Do tohoto pilotního projektu jsme poskládali jednotlivé slevy tak, aby poskytly držitelům karet zábavu přibližně na ty tři dny, které tady pobudou. Věříme, že karta bude mít kladné ohlasy," podotkl Marek Havran.

V premiéře Rožnov Card se objevuje pestrá paleta atraktivit Rožnova pod Radhoštěm, která má namířit na široké spektrum návštěvníků. „Jedním z našich cílů je ukázat, že kromě Valašského muzea v přírodě, které je hlavním turistickým lákadlem ve městě, je tady spousta dalších zajímavých míst a atraktivit. Stojí za to je objevit a pak se sem za nimi vracet," poznamenal Jindřich Motýl, předseda městské Komise cestovního ruchu, která kartu hosta dlouhodobě podporovala a loni iniciovala její vznik.

Rožnov Card turisté obdrží v celkem třinácti ubytovacích zařízeních v Rožnově pod Radhoštěm při ubytování na dvě a více nocí. Letošní karta platí do 30. září a každou slevu či výhodu lze využít jen jednou. Veškeré informace o partnerech, slevách či participujících ubytovacích zařízeních jsou na webové adrese www.roznovcard.cz