Léčebné pobyty

Léčebné pobyty

Luhačovicích  se  léčí  nemoci  dýchacího a  trávicího  ústrojí, nemoci a poruchy látkové výměny, pohybového ústrojí, oběhového ústrojí, nemoci nervové, cukrovka, onkologická onemocnění. S výbornými výsledky se zde léčí dospělí i děti, novinkou je léčba dětí od 1,5 roku.

Lázně Ostrožská Nová Ves, stejně tak Lázně Kostelec u Zlína sázejí na léčivý účinek pramenů sirné vody. Vysoký obsah sirovodíku přináší blahodárné účinky při léčbě pohybového ústrojí či kožních nemocí. 

Luhačovice - účinná léčba a krásné prostředí

Lázeňská léčba využívá blahodárných účinků přírodních léčivých vod a příznivého klimatu v kombinaci s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami a vždy pod dohledem lékaře. Lázně nabízejí 60 účinných procedur - přírodní léčivé zdroje doplňuje léčebná rehabilitace, reflexní terapie, lymfatické drenáže, masáže, hydroterapie, fyzikální terapie a dietoterapie. Minerální voda Vincentka se díky své účinnosti stala legendou.

Luhačovice - účinná léčba a krásné prostředí

Síla sirnatých pramenů

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, Lázně Leopoldov-Smraďavka a Lázně Kostelec u Zlína jsou vyhlášenými lázeňskými místy s minerálními prameny obsahujícími sloučeniny síry. Tyto vody mají ojedinělé účinky při léčbě řady kožních chorob a poruch pohybového aparátu. Když k tomu přidáme odbornou péči personálu a příjemné prostředí, stanou se tyto lokality stát výbornou volbou pro vaši zdravou dovolenou.

Síla sirnatých pramenů