Lyže, snowboard, běžky

Naučili se zde lyžovat olympionici, naučí se také vaše děti. Lyžování na Východní Moravě ocení nejen rodiny s dětmi, ale všichni, kteří ocení blízká a útulná lyžařská střediska, možnost regenerace a načerpání nových sil po celodenním pobytu na čerstvém vzduchu.

 

Lyže, snowboard, běžky

Lyžování na Pustevnách

Lanovky, vleky, tratě pro běžkaře, nabídka ubytování a stravování přímo na hřebeni – to jsou Pustevny. Lyžování především na přírodním sněhu, ale v případě potřeby se dosněžuje. 1 lanovka a 7 vleků, lyžařská škola a škola snowboardu. Dva okruhy a sedm hvězdicových tras pro běžkaře, hřebenovku Pustevny – Radhošť by měl vyzkoušet každý.

Lyžování na Pustevnách

Běžkařský ráj

Desítky kilometrů upravovaných běžkařských stop na hřebenech Vsetínských Beskyd a Javorníků, desítky rekreačních a tréningových okruhů uspokojí každého běžkaře. Hřebenové trasy mezi Vsackým Cábem, Soláněm a Bumbálkou ve Vsetínských Beskydech či hřeben Javorníků z Kohútky na Kasárna a dál na Slovensko patří k tomu nejlepšímu, co může v ČR běžkař milující výhledy do krajiny zažít.

Běžkařský ráj

Horní Vsacko – lyžování pro každého

Komplexní areál se čtyřsedačkovým vlekem na Kohútce, pohodové lyžování pro rodiny s dětmi na Kyčerce, oblíbené sjezdovky v Karolince, U Bambuchů, v Machůzkách, bydlení a termální bazény přímo u sjezdovky ve skiareálech Soláň a Razula. V každém areálu jsou k dispozici půjčovny lyží, servis a lyžařské školy pro nejmenší i pokročilejší. Moderní technologie zasněžování a kvalitně upravené terény jsou samozřejmostí. Balíčky pro lyžaře například v resortu Valachy.

Horní Vsacko – lyžování pro každého

Horní Bečva – pestrý výběr

Tři lyžařské vleky různé obtížnosti jsou v areálu Solisko. Vleky jsou navzájem propojeny.
Lyžování pro dospělé a dětský park nabízí Skiareál U Sachovy studánky. Sedačkovou lanovkou potěší lyžaře Skiareál Rališka.
U oblíbeného wellness hotelu Duo jsou tratě lyžařského střediska Kubiška.
V údolí Mečová pod Martiňákem a na Martiňáku samotném jsou další sjezdovky.

Horní Bečva – pestrý výběr