Wellness centra

Wellness centra

Péči o zdraví a procedury k regeneraci organismu si můžete dopřát nejen v lázních, ale i v řadě dalších míst, která jsou k tomu výtečně připravena. Můžete si dopřát bylinné lázně, parní lázně, pivní lázně, koupele s přísadami solí, mořských řas, bylin, bahna z Mrtvého moře, čokoládové i medové zábaly nebo masáže všech druhů. Ozdravné  pobyty  si  můžete  zpestřit toulkami na koních, projížďkami na kole či v kočáře, poznáváním bohaté historie, kultury či živého folkloru.

Beskydy – ojedinělá kombinace přírody a relaxace

Za relaxací a odpočinkem se vyplatí cestovat do Beskyd. V resortu Valachy ve Velkých Karlovicích naleznete vše pro aktivní odpočinek a bezkonkurenční nabídku wellness a relaxačních procedur včetně odpočinku v termálních bazénech. K tomu čerstvý horský vzduch v kombinaci s výtečnou stravou a bezpočet možností zábavy, turistiky a výletů do okolí.

Beskydy – ojedinělá kombinace přírody a relaxace

Luhačovice pro aktivní pobyt

Kouzlo Luhačovic působí v každé roční době. Již dávno neplatí, že lázně jsou určeny pouze nemocným. Jsou dokonalým místem pro dokonalou aktivní dovolenou plnou zážitků. Koupaliště, krytý bazén či Luhačovická přehrada nabízejí osvěžující koupání. Bohatá  nabídka  wellness  center  slibuje  klid,  profesionální  péči  a  pohodu  v  každém  počasí.   Cyklostezky či trasy pro in-line brusle pro rodiny s dětmi, terénní okruhy pro horská kola, desítky kilometrů turistických tras. Ale také gastronomické akce, výlety do zajímavých míst v okolí. Víte, že v nedalekých Bílých Karpatech jsou vzácné orchidejové louky? Neváhejte  a  vybírejte,  balzám  pro  tělo  i  duši  je  připraven i pro vás.

Luhačovice pro aktivní pobyt

Pivní a mořské lázně k odpočinku i posílení imunity

Rožnovské pivní a mořské lázně nabízejí hostům koupele v kvasnicovém pivu, zábaly v mlátě  či  v pivovarských  kvasnicích,  koupele v  mořské  vodě  se  skutečnými  mořskými  řasami, ale také relaxační procedury po staletí osvědčené ve východoasijských kulturách. Kombinace místních tradic a exotických postupů vede k harmonii a uvolnění. Je to jedinečné.

Pivní a mořské lázně k odpočinku i posílení imunity