Hotel Rusava

Ve valašské obci Rusava, v srdci Hostýnských vrchů, uprostřed krásné přírody, cca 10 km od Bystřice pod Hostýnem. Hotel je křižovatkou turistických tras i cyklotras.

Hotel Rusava
Počet míst
40
Typ
restaurace
Počet míst na terase
40
Druh kuchyně
česká, dietní, mezinárodní, moravská, těstoviny, valašská, vegetariánská
Točené pivo
Pilsner Urquell, Radegast
Akceptované způsoby platby
hotově v Kč

Adresa

Hotel Rusava
Rusava 334
768 41 Rusava

Kontakt

telefon: +420 573 392 076, +420 777 794 700
fax: +420 573 392 076
e-mail: recepce@hotelrusava.cz
www: www.hotelrusava.cz

Další informace

Restaurace

Útulná hotelová restaurace s krbem je srdcem celého hotelu Rusava. Je vybavena selským starožitným nábytkem a výčepní pult je zastřešen tradiční doškovou střechou. Restaurace má 50 míst. V hotelové restauraci jsou podávána tradiční česká jídla po celý den,  ze  stálého jídelního lístku i z denního menu. K hotelové restauraci přiléhají dvě oddělené nekuřácké jídelny (sály) pro 80 a 100 hostů a obsluhovaná zastřešená terasa. Z terasy je krásný výhled do okolní krajiny. Sály jsou oblíbeným místem pro pořádání svateb, rodinných oslav,  firemních školení a  jiných akcí.

Bar

Bar nabízí teplé, studené nápoje a drobné občerstvení. Bar je nekuřácký, pro kuřáky je k dispozici venkovní posezení. V letním období je z baru obsluhováno i posezení před hotelem. V těsné blízkosti venkovního posezení je dětské hřiště s trampolínou a bazénkem pro letní měsíce a hřiště na pétanque. Hotelový hosté, zde mohou nerušeně sledovat televizní sportovní utkání, pročíst denní tisk, zahrát si kulečník nebo šipky. Zatím co, vy si v poklidu pijete svou kávu, vaše děti si mohou pohrát v dětském koutku nebo sledovat dětské pohádkové TV kanály.

Wellness

Moderní wellness centrum Hotelu Rusava je jedinečné relaxační centrum s příjemnou atmosférou, kde můžete odložit starosti všedních dnů, zavřít oči a nerušeně relaxovat. Součástí wellness centra je finská sauna, parní lázeň, whirlpool a vyhřívané lavice. Ve večerních hodinách je wellness centrum romanticky osvětleno čajovými svíčkami a jeho poklidnou atmosféru doplňuje příjemná relaxační hudba. Dále nabízíme hydromasážní a přísadové koupele, pestrou nabídkou tradičních i exotických masáží a zábalů.

Bowling

Nově vybudovaná bowlingová herna se nachází v areálu hotelu Rusava, v bezprostřední blízkosti hlavní budovy. Herna je vybavena dvěma dráhami se šňůrovými stavěči Vollmer a se scoringem Qubica AMF. Pro děti a méně zdatné hráče jsou obě dráhy vybaveny automatickými bumpery – zábranami, proti pádu koule do žlábku. Prostředí je velmi atraktivní, vnitřní dřevěný obklad dodává celému prostoru příjemnou atmosféru. V herně se můžete občerstvit teplými i studenými nápoji u malého baru.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí