Lázně Zlín-Kostelec

Lázně Kostelec, založené rakouským šlechtickým rodem Seilernů, jsou známé svými sirnými prameny, které zde byly objeveny roku 1742. Lázeňské budovy z poloviny 18. století byly vystavěny v pozdně barokním slohu. Lečí se zde nemoci pohybového ústrojí a nemoci kožní.

Lázně Zlín-Kostelec
Typ zařízení
lázeňská poliklinika, lázeňský dům/hotel, wellness zařízení
Celková kapacita
192
Léčebné procedury
diatermie, inhalace, koupel bylinná, koupel přírodní sirná, koupel přírodní uhličitá, koupel přísadová, laser, masáž částečná, masáž podvodní, masáž reflexní, suchá plynová koupel, záření infračervenými paprsky, zpevňující zábaly
Přistýlky
70

Adresa

Lázně Zlín-Kostelec
Lázně 493
763 14 Zlín

Kontakt

telefon: +420 577 152 111, +420 777 914 848-9
fax: +420 577 152 166
e-mail: pobyty@laznekostelec.cz
www: www.laznekostelec.cz

Další informace

V areálu lázní se nachází hotel, vyhřívané venkovní koupaliště, tenisový kurt s umělým povrchem, volejbalové hřiště, půjčovna kol, minigolf a golfový areál.

Golfový areál nabízí zázemí kvalitního 9jamkové hřiště, nový driving range s 15 moderními odpališti, cvičný putting green a chipping green s písečným bunkerem. K dispozici je i největší indoor golf ve Zlínském kraji s celoročním provozem. V indooru je k dispozici 5 tréninkových odpališť, chipping podložka a jemně modelovaný cvičný green se šesti jamkami. Součástí golf klubu se 60 místy k sezení je i About Golf 3D simulátor a Pro shop.

Krásná okolní příroda Hostýnských a Vizovických vrchů je ideální k turistice a jízdě na horských kolech. Areálem prochází cyklostezka s ideálním povrchem i pro in-line bruslaře, která spojuje Zlín se zoologickou zahradou, zříceninou hradu Lukov a hradem Malenovice.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí