Ski areál Tesák

Ski areál Tesák se nachází v nadmořské výšce 750 m n.m. v přírodním parku Hostýnské vrchy, na hlavním silničním tahu 7 km od Bystřice pod Hostýnem směr Vsetín. Půjčovna lyží , snowboardů a jiného lyžařského vybavení přímo na sjezdovce. Individuální výuka lyžování pro děti i dospělé, prostor na sáňkování.

Ski areál Tesák
Služby
horská služba, lyžařská škola, občerstvení / bufet, WC
Počasí
Osvětlení tratí
Ano

Adresa

Ski areál Tesák
Školní 436
768 72 Chvalčov

Kontakt

telefon: +420 604 582 579; +420 571 161 463
e-mail: tjchvalcov@seznam.cz
www: skiareal.tjchvalcov.com

Další informace

Cvičná louka

Cvičná louka je vhodná pro začínající lyžaře a lyžařské školy. Má dva vleky s plynulou regulací, umělé osvětlení pro večerní lyžování a osvětlenou přístupovou cestu. Sněžná děla s nově vybudovanou nádrží na vodu pokrývají sjezdovku umělým sněhem. Na svahu se nachází občerstvení s posezením, WC a vyhrazený prostor pro sáňkování. 

Kyčera

Kyčera je pro zdatnější lyžaře s jedním vlekem, různě členitým terénem a je v provozu o víkendech a svátcích. Areál je také upravován sněžným dělem.

Lyžařská škola

Lyžařská škola TJ Chvalčov každoročně pořádá Lyžařskou a snowboardovou školu pro všechny děti. Škola je ukončena závodem a karnevalem na sněhu. 

Vedení lyžařské školy: Tomáš Kalabus, +420 724 604 912, lyzarskaskola.tjchvalcov@seznam.cz

Půjčovna lyžařského vybavení

Půjčovna má k dispozici lyže nejrůznějších značek a typů od klasických přes carvingové. Sortiment je doplněn o prodej lyžařských potřeb, jako jsou vosky, brýle, helmy, čepice, hole, lyže a další zboží.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí