Hotel Zubříč

Restaurace Hotelu AMV Zubříč Vás již na první pohled zaujme příjemnými prostory ve valašském stylu. Zakládá si na vysoké úrovni gastronomie s důrazem na krajovou kuchyni v moderním pojetí a využití místních surovin. Dopřejte si vybrané speciality zkušených kuchařů. Kvalitní a poctivá domácí kuchyně je pro mnohé hosty důvodem, proč se k nám rádi vracejí.

Hotel Zubříč
Typ
hotelová restaurace

Adresa

Pod Šaumburkem
Rajnochovice 17
768 71 Rajnochovice

Kontakt

telefon: +420 776 508 350, +420 603 395 259
e-mail: recepce@hotelzubric.cz
www: www.hotelzubric.cz

Další informace

Kuchaři se gastronomii věnují s láskou a úctou k surovinám i životnímu prostředí. V souladu s aktuálními trendy moderní gastronomie připravují pokrmy zásadně z čerstvých surovin, bez využití polotovarů.

Inspiraci hledá přímo v našem regionu, který vyniká chutnými a zajímavými kombinacemi typických surovin. V nabídce najdete řadu krajových pokrmů, od těch nejrozšířenějších jako jsou polévka kyselice či halušky až po jídla, jež na jídelníčcích restaurací najdete spíše výjimečně. Specialitou jsou i sladké pokrmy. Vedle typického štrúdlu či palačinky z vlastní produkce nabízí i pro cyklisty a turisty velmi oblíbené topinky s masovou i zeleninou směsí, nakládaný hermelín dle naší receptury apod.

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí