Pizza Bar Angelo

Stylově zařízený pizzabar se nachází na Sídlišti v Bystřici pod Hostýnem.

Pizza Bar Angelo
Rezervační telefon
571 892 292
Služby
pizzerie, restaurace, bowling, automaty, oslavy, rauty, catering, pizza rozvoz, wifi, bezbarierový přístup
Provozní doba
Po - Čt 11:00 - 23:00,Pá - So 11:00 - 24:00, Ne 11:00 - 23:00
Typ
pizzabar
Přístupnost tělesně postiženým
Ano

Adresa

Pizza Bar Angelo
Sídliště 1292
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Kontakt

telefon: +420 571 892 292
e-mail: angelo@raabnet.net
www: www.pizzabar-angelo.cz

Další informace

Kromě výběru z 36 druhů výtečné pizzy nabízí pizzabar celou řadu zapékaných specialit, těstovin a salátů. Široká nabídka alko, nealko a míchaných nápojů je doplněna nabídkou vín. Kuchařský um můžete sledovat přímo od stolu. Ve všech prostorách je dispozici bezdrátové připojení k internetu zdarma a jsou klimatizovány.

Rozvoz pizzy, jídel a nápojů

Abyste mohli rozvoz využít, je potřeba splnit dvě podmínky - účet za objednávku musí přesahovat 200 Kč ... a nesmíte se nacházet dále než 10 km od Angela (vzdálenost si můžete ověřit třeba na mapách na seznam.cz). Veškeré jídlo je převáženo v tepelně izolačních boxech, můžete se tedy spolehnout, že k vám objednávka dorazí vždy ještě horká.

Catering

Pizza bar Angelo nabízí také cateringové služby (narozeninové oslavy, svatby, výročí svateb, křtiny, večírky, rodinná setkání, srazy, grill párty). Tyto služby zajišťují včetně vybavení inventářem.

Bowling

V prostorách Pizza Bar Angelo si můžete zahrát i bowling. K dispozici jsou 2 bowlingové dráhy se šňůrovými podavači kuželek a s možností speciálního UV nasvětlení (tzv. Glow efekt). Herní údaje jsou vyhodnocovány automaticky na velkých LCD monitorech nad drahami. V bowlingové místnosti je připraveno příjemné posezení pro 72 osob a lze tedy snadno spojit hru s různými společenskými či firemními akcemi.

Fotogalerie