Aktivně a zábavně Valašskem

Agentura Aktivně a zábavně Valašskem Vám nabízí Vám takové trávení volného času, které ve vás zanechá hluboký zážitek – v pozitivním slova smyslu!

Aktivně a zábavně Valašskem
Typ
Outdoorové programy, více v podrobném popisu

Adresa

Horský hotel Čarták
756 62 Hutisko-Solanec

Kontakt

telefon: +420 737 465 497
e-mail: az@solansedlo.cz
www: http://www.solansedlo.cz

Další informace

 

V prvé řadě se opíráme o zkušenosti našich instruktorů, kteří za sebou mají dlouholetou zkušenost s přípravou outdoorových programů, samozřejmostí je odpovídající vzdělání a znalosti. Instruktoři jsou absolventy či studenty vysokých škol s různorodým zaměřením (rekreologie, vychovatelství, speciální pedagogika, sociální práce apod.)
Outdoorové programy realizujeme od roku 2003.
JAK PRACUJEME?
KREATIVITA - nepohybujeme se pouze v zaběhaných kolejích
EFEKTIVITA - efektivní řešení šetří vaše peníze
ZKUŠENOST - neděláme svou práci poprvé
PROFESIONALITA - na realizaci se programů se vždy podílejí odborníci
 
Kde působíme?
Sídlem agentury je nádherné prostředí Horského hotelu Čarták na Soláni. Programy se ovšem neodehrávají pouze v prostředí hotelu, ale na celém Valašsku. Každý program má svá specifika a vyžaduje charakteristické prostředí.

Vybere si u nás každý..
Naše programy jsou jednak určeny jednotlivcům nebo rodinám s dětmi, ale také větším skupinám. Zážitkové programy jsou určeny školním kolektivům tříd II. stupně základních škol, středních škol, vyšších odborných škol a vysokých škol.
Pro firemní kolektivy připravujeme nabídku ušitou na míru. Zajistíme Vám vše, od samotného nápadu outdoorovou akci zorganizovat, přes dopravu, ubytování a vzpomínky v podobě fotografií či videa.

Programy
Zájemcům nabízíme lety horkovzdušným balónem, paragliding, „skálolezení“, vodácké programy, rybaření, cykloturistiku a  turistiku s průvodcem, golf, paintball, jezdectví, terénní koloběžky a programy pro skupiny ušité na míru.
Dárkové poukazy
Máte-li chuť udělat radost svým blízkým opravdu nevšedním dárkem, navštivte naše stránky, vyberte si třeba let horkovzdušným balónem a my Vám doručíme stylový dárkový poukaz.
Máme za sebou již několik let realizace těchto programů a tak jsme Vám schopni nabídnout komfort v podobě sestavení programu na míru včetně dopravy, ubytování, pořízení fotografií či videozáznamu a dalších přání.
Máte-li chuť zkusit něco, co v nabídce zrovna nemáme, neváhejte a zavolejte nám.Řídíme se heslem, že nic není nemožné..!
Více informací naleznete na www.solansedlo.cz

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí