Termální bazény Horal

Hotel Horal – nový relaxační areál s termálními bazény se slanou vyhřívanou vodou Ve Velkých Karlovicích si můžete užít koupání bez ohledu na počasí a roční období. Ve wellness hotelu Horal je nově otevřen krytý areál termálních bazénů se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C. Areál tvoří plavecký bazén dlouhý 20 metrů, zábavně relaxační bazén s jeskyní, divokou řekou a dalšími atrakcemi, dětský bazének, Vital bar a odpočinková terasa s lehátky. Přiléhá k němu saunový svět s procedurami a nabídkou masáží, novinkou jsou saunovací ceremoniály. Ubytovaní hosté hotelů Lanterna a Horal mají vstup zdarma. Veřejnost může využít zvýhodněné vstupenky, například rodinné vstupné pro 2 dospělé a až 3 děti stojí 400 Kč. Za 10 vstupů je jedenáctý zdarma, v den narozenin bezplatný vstup na celý den. V zimě platí akce „Lyžuj a plav“ – k vybraným typům skipasů Ski areálu Razula hodina v bazénech zdarma. Více na www.valachy.cz

Adresa

Velké Karlovice
756 06 Velké Karlovice

Kontakt

telefon: 571 495 500
e-mail: horal@valachy.cz
www: horal-hotel.cz

Další informace

Wellness hotel Horal vstoupil do nového roku s atraktivní novinkou v podobě Termálních bazénů se slanou vodou, vyhřívanou až na 36°C.

 

Termální bazény Wellness Horal jsou k dispozici nejen hotelovým hostům, ale také široké veřejnosti.

Bazény jsou (stejně jako vířivé vany ve Wellness Horal) plněny vodou z vlastního vrtu z hloubky 100 metrů. Vzhledem k vysoké kvalitě se voda před použitím chemicky neupravuje, je pouze vyhřívána na teplotu termálních pramenů. Voda obsahuje minerální látky, které mají příznivé účinky na kožní nemoci, blahodárný vliv ještě násobí použití soli, které se denně spotřebuje až 70 kg.

Teplota vody

Plavecký bazén  31°C
Bazén s vodními atrakcemi 36°C
Dětský bazének 36°C

Otevírací doba:

Pondělí - Neděle 10:00 - 22:00
Termální bazény pro ubytované hosty Resortu Valachy 07:00 - 22:00

Více na www.valachy.cz

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí