Camping Babí hora

Kemp leží cca 4 km od města v zalesněné rekreační oblasti. V areálu se nachází turistické čtyřlůžkové chatky bez příslušenství (WC a sprchy ve vedlejší budově), 4 rodinné chaty (pro 6-7 osob) s příslušenstím (včetně kuchyně) a kompletním vybavením, 30 míst pro karavany s el.přípojkou a místa pro stanování. Ideální pro školení, kurzy, soustředění a školy v přírodě. V kempu je restaurace s terasou, Wifi připojení, dětské hřiště, venkovní stůl na stolní tenis, pétanque, malý bazén, přírodní vodní nádrž, umývací kout na nádobí (společná kuchyňka) pro karavanisty a stanaře, a také občerstvení. V kempu je pračka a sušička. Přírodní vodní nádrž, sloužící ke sportovnímu rybolovu. V recepci můžete zakoupit turistické mapy okolí, pohlednice, známky.

Camping Babí hora
Lůžka
224
Výčet poskytovaných služeb v zařízení
restaurace, pračka, sušička, umývací kout, společná vybavené kuchyňka, půjčovna kol a sportovního vybavení, sportovní rybolov.
Recepce otevřena od
non stop
Další služby
30 karavanových a stanových míst, 50 chatek (pro 4 osoby), 4 rodinné chaty (vybavené pro 6 osob), 8 chatek pro dvě osoby vybavené lednicí a rychlovarnou konvicí, plus 8 dvoulůžkových chatek.
Jazyky personálu
ČJ, NL, RU, FR, AJ
Akceptované způsoby platby
hotově, faktura, Benefity

Adresa

Camping Babí hora
Boršická 846
687 25 Hluk

Kontakt

telefon: +420 603 857 226
e-mail: camping-babihora@email.cz
www: www.camping-babihora.cz

Další informace

Camping se nachází v příjemném prostředí. Nabízí ubytovní ve 4- lůžkových turistických chatách bez příslušenství, v komfortních rodinných chatách pro 6 osob se dvěmi ložnicemi a s vlastním soc. zařízením a zařízenou kuchyňkou. Místa s el. přípojkou pro karavany a stany. Společné sociální zařízení (WC, sprchy). V areálu kempu se nachází restaurace, dětské hřiště, místo na táboření.

Kapacita

30 míst pro karavany a stany

50 chatek bez sociálního zařízení (sociální zařízení je společné a stále čisté)

4 rodinné chaty se sociálním zařízením a kuchyní

8 dvoulůžkových chat vybavených lednicí a rychlovarnou konvicí

Další služby

restaurace, dětské hřiště, malý bazén, stolní tenis, možnost hrát volejbal, sportovní rybolov, půjčovna kol a sportovního vybavení

Ceny

malá chatka 100,- Kč / osoba, noc (bez lůžkovin)

malá chatka 120,- Kč / osoba, noc (s lůžkovinami)

rodinná chata 1000 - 1500,- Kč / den

Fotogalerie

Nejbližší cíle v okolí